Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

GECE RUTİNİM - DIADERMİNE - GARNİER - DEBORAH


Cildimizi temiz tutmak gerçekten çok önemlidir. 

Hepimizin çok çok iyi bildiği gibi makyajlı uyumak veya makyajı tam olarak çıkartmamak gerçekten çok yanlış.

Bazı geceler günün yorgunluğuyla makyaj çıkartmak eziyete dönüşebiliyor. Sadece iki - üç ürünle de tüm makyajı çıkartmak ve cildi derinlemesine temizlemek mümkün.

Şimdi sizlere makyajımı nasıl çıkarttığımı anlatacağım.

Parmak uçlarıma DIADERMİNE DENGELEYİCİ TEMİZLEME SÜTÜnden biraz alıyorum elimde ısıtıp yüzüme yuvarlak ve yumusak hareketlerle sürüyorum yanak, alın, boyun bölgemdeki makyajımı temizleme pamuğu yardımı ile siliyorum. Yaptığım makyajın yoğunluğuna bağlı olarak bir ve ya iki pamuk ile tüm cildim temizlenmiş oluyor.

Daha sonra yoğun göz makyajı yapmayı sevdiğim için göz makyajımı daha detaylı temizliyorum 
GARNIER MAKYAJ TEMİZLEME SUYU nu pamuklarıma bir iki damla olarak döküyorum. Ve yoğun göz makyajımı tek hamle ile çıkartmış oluyorum.
Bilindiği üzere  garnier makyaj temizleme suyu yüz ve dudak temizleme içinde kullanılıyor ama ben çoğunlukla göz için kullanıyorum ve sonuçlarından oldukça memnunum.

Daha sonra; 
DEBORAH CLEAN SKİN adlı yüz temizleme jelini kullanıyorum bu ürünü cildim çok kuru olduğu zamanlarda almıştım çok iyi sonuç verdiği için vazgeçemiyorum diyebilirim :) parmaklarıma döktükten sonra biraz ısıtıyorum ve yüzüme dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorum inanılmaz rahatlatıcı bir ürün kokusu ve yapısı muhteşem temizlenmiş cildinize uygulandığında etkisi mükemmel oluyor :) 

Bu 3 ürünle hem çok kısa sürede hemde çok iyi bir şekilde cildimi temizlemiş oluyorum.

Sizin gece rutininiz nasıl? Tavsiye edeceğiniz ürünleri yorum kısmına bırakmayı unutmayın :)

4 yorum:

 1. Benim için en önemlisi göz makyajı ve tamda göz makyaj temizlemem bitmişken bunun karşıma çıkması harika oldu. Garnıer makyaj temizleme suyunu denicem. Umarım güzeldir :)

  YanıtlayınSil
 2. Tavsiyen üzerine temizlik ürünlerinin hepsini aldım ve çok memnun kaldım, paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim :) Dilerim bu şekilde yazmayı sürdürürsün..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. tavsiyelerimi dinlediğin için ben teşekkür ederim canım :))

   Sil