Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

En sevdiğim rimellerMerhaba kızlar :)
Sizlere uygun fiyatlı gratis ve watsonslarda bulabileceğiniz rimellerden bahsedeceğim.


1- Maybelline rocket volum exprees- Fırçasını pek sevmiyorum ama kirpikleri çok güzel uzattığı için muhakkak alıyorum her gün kullanmasam da en sık kullandığım rimeller arasında.
2- Maybelline extreme volume - maybellinenin sarı kutudaki rimelleri görmeyen kesinlikle yoktur üzerindeki yazıları turuncu,yeşil,mavi,mor kaç tane varsa hepisini denedim ama hiç birinden bir kereden fazla almadım ama bu pembe yazılı olanı gerçekten mükemmel hem çok dolgun hemde çok uzun yapıyor. Birçok büyük markanın rimellerinden kat kat daha iyi. 
Ufak bir tüyo vermeden geçemeyeceğim bu maskarayla roket volum expreesi karıştırarak gece makyajları için kullanın bende takma kirpik etkisi yaratıyor :)
3- The balm cheater- daha önce bir yazımda bu rimeller bahsetmiştim aşağıya linkini tekrar bırakıcam ve kısaca bahsedeyim.  Bu rimeli hem seviyorum hem sevmiyorum. Fırçası ve matlığı tam istediğim ve sevdiğim gibi ancak kalıcı değil dolgunluk ve volum katmıyor :(
Peki neden kullanıyorum? Bazen kirpiklerimi daha iyi taramaya yardım ediyor ve üzerine diğer rimellerinden bir tanesini sürdüğümde ortaya güzel sonuç çıkıyor. Biraz uğraştırsada yinede alıyorum. 
4- Rimmel London scandaleyes retro glam- kullanmaya başlayalı bir kaç hafta oldu ama çok sevdim sürekli stoklayacağım ürünlerin listesine hemen girdi. Fırçası kıvrımı olduğu için çoğunlukla kirpik kıvırıcı kullanmıyorum koyu ve mat siyah olması ayrıca fazlasıyla uzunluk katmasına bayılıyorum.
5- Essence gel mascara- her dışarı çıkışımda kesinlikle kullandığım bir maskara kaşlarımı doldurmasam bile kesinlikle kullanırım ki kaşlarım sabit kalsın ilk sürdüğümdeki o ferahlık hissini çok seviyorum. Mutlaka herkes çekmecesinde bulundurmalı.

Yardımcı link-
http://makyajformulleri.blogspot.com/2014/06/the-balm-alsverisi.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme