Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

BİTENLER TAG :)))


Merhaba kızlarrr :))

Uzun zamandır planladığım BİTENLER TAG yazısı vardı ve onu gerçekleştirmek bugune kısmet oldu :)
Daha önce yorumlarını yazdığım ürünlerin linkini aşagıya bırakacagım :)


DIADERMİNE- SİYAH NOKTA BANDI - Geçen haftalarda bu bant hakkındaki yorumlarımı instagramda paylaşmıştım. Gözeneklerin içinde birikmiş kirleri çok iyi temizliyor uyguladıktan sonra bölgeye nemlendirici krem uyguluyorum. Çok severek kullanıyorum.

AVON PLANET SPA- BODY SCRUB- Ölü deniz mineralleri içeren vücut peelingi. Kokusuna ve yapısına gerçekten bayılıyorum. En yakın zamanda yerine yenisi gelecek ürünlerden biri.


HOBBY SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ- ultra güçlü olmasına rağmen saçlarımda istediğim kalıcılığı sağlayamadım maalesef.


SCHWARZKOPF- SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ -uzun zamandır bunu kullanıyorum. Ve çok çok memnunum.


SCHWARZKOPF - SAÇ KÖPÜĞÜ- Genellikle saçlarıma ısı uygulamadan işlem yapmak istediğim zaman köpük tercih ediyorum, her ne kadar saçlarımı yıkadığımda biraz döksede en iyi şekli veren bu köpük olduğu için tercihim bu yönde.


NIVEA RULO- Deodorant kullanmadığım için rulo tercih ediyorum ve for black-white kadar iyisi yok bence hem çok uzun süre kalıyor hemde beyaz kıyafetlerde sararma siyah kıyafetlerde beyaz leke bırakmıyor.

LOREAL ABSOLUT REPAİR- Saçlarımı güçlendirmek için kullandığım bir üründü. Saçlarımı yıkayıp havlu ile nemini aldıktan sonra saç uçlarıma uyguluyordum ve çok faydasını gördüm.

ELİDOR CO CREATIONS BAKIM MASKESİ- Ben bu ürünü her yerde çok çok met ettim detaylı bilgi için linkini aşağıya bırakacağım çok sevdiğim ve vazgeçemeyeceğim bir maske.


ARKO NEM EL KREMİ - YOGUT BÖĞÜRTLEN- Çok sevdiğim bir krem kokusuna hayranım :) nem oranı çok üzün süre kalmasa da vazgeçemediğim kremlerden.

STRAMBERRIES CREAM - İnstagramda bahsettiğim ve tavsiye ettiğim yoğun çilek kokulu krem :) bayılldım ve çilek sevenler kesinlikle kaçırmamalı :)


PANTENE BAKIM SERUMU - Pantene şampuanları ve diğer ürünleri benim saçlarımda çok dökülme yapıyor pek tercih etmiyorm elidor ile tanışmadan önce kullandığım bir üründü.

NEUTROGENA- el - ayak kremi dediğimiz zaman aklıma gelen ilk ve tek ürün tabiki neutrogena bayılıyorum ve aldığım zaman stoklayarak alıyorum :)GARNİER- ROLL ON- Genellikle leke veya izleri kapatmakta kullandığım başarılı bir üründü.


MAYBELLINE AFFINITONE - pembe alt tonlu çok doğal duran bu pudraya bayılıyorummmm


MAYBELLINE AFFINITONE 24H - diğerine göre kapatılıcılığı daha yüksek ve daha kalın bir yapısı var çok uzun süre uçmuyor kaçmıyor çok çok seviyorum.

MAYBELLİNE MASCARALAR - Yazısını daha önce yazdığım için linkini aşağıya bırakacağım iki maskaradan biri mutlaka alınacak :)

PASTEL- LACİVERT MASCARA- Renki rimeller de en iyi marka bence pastel çok çok seviyorum :)

BENRİ PAMUK - odamda banyomda ikişer paket olarak bulunduruduğum benri pamuk :)

GIORGIO ARMANİ- ACQUA Dİ GIOIA - Bayılarak kullandığım parfumum :(


YARDIMCI LİNKLER -
ELİDOR CO CREATIONS - TIK TIK
MAYBELLİNE AFFINITONE - TIK TIK
RİMELLER- TIK TIKHiç yorum yok:

Yorum Gönderme