Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

FLORMAR ILLUMINATING PRIMER BASE


Merhaba kızlarr :)

Flormar sanırım benım ve kimsenin vazgecemeyecegi bir marka :) Türk markası olması ve ürünlerinin kalitesini daha da arttırması bizler için çok büyük avantaj :)

Bugune kadar hic flormardan alısveris yapmamıs bu markanın hic birseyini denememis olan var mı?

YOKK dediğinizi duyar gibiyim :)

Bu çok sevdiğim markanın şimdi makyaj bazını yorumlayacağım sizlere. Benim ilk kullandığım ve hala ara sıra kullanmaya devam ettiğim bazlardan bir tanesi :)

FLORMAR ILLUMINATING PRIMER BASE

Normal de baz kullanmadan muhakkak nemlendirici kremimi sürerim fakat flormarda hiç gerek kalmıyor direk bunu uyguluyorum içerisinde nemlendiricide barındırdığından cok seviyorum bu bazı :)

Rengi beyaz gibi gözüksede normal krem gibi sürünce yüzünüzde renk çıkmıyor.

Makyajıma başlamadan önce 1-2 dakika bekliyorum ve fondötenimi uyguluyorum.

Çoğu zaman pudra kullanmıyorum çünkü bu baz tüm gün bana yetiyor. Ama kendimi garantiye almak istediğim zamanlarda pudra ile sabitliyorum.

Ürünü elinize çok az sıkmayı deneyin çünkü pompayı sonuna kadar bastığınız zaman ürün çok fazla çıkıyor ve geri koyamadığımız için çöpe gidiyor :(

Ürünü ve yapısını çok beğeniyorum ancak tek sıkıntım şişesi.
İlk aldığımda şişedeki pompa çalışmıyordu ertesi gün gittim ürünü flormardaki görevli arkadaşlar değiştirdi.
Yeni aldığım uzun süredir benimle beraber ve bu da arada bir tutukluk yapıyor ama sonra düzeliyor. Umarım pompasından yana çok fazla sıkıntı yaşamam.

Yanlıs hatırlamıyorsam 30 TL gibi bir fiyatı vardı. Alınıp kullanabileceğimiz en güzel ürünlerden biri hemde kalitesini oldukça seviyorum çoğu pahalı markadan daha iyi bir ürün

Flormar benden yine tam puan aldı :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme