Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Kaş Doldurma


Merhaba kızlarr :)

Bir zamanlar ince kaş modayken benimde ipince kaşlarım vardı kalınlaştırmaya karar verdim 2-3 ay içinde gayet kalın ve güzel kaşlarım oldu. Şimdi eski fotograflarıma baktığım zaman kendime çok kızıyorum kaşlarım ne haldeymiş diye :)

Kaşlar makyajda çok çok önemli kızlar. Tüm yüz ifadenizi tek bir hamle de değiştirebilirsiniz. Makyajın temel noktalarından biri de kaş doldurma. Tüm makyajınızı profesyonel bir şekilde yapın kaşlarınızı doldurmayın yine de yüzünüzde eksik ve oturmayan  bir şeyler olduğunu göreceksiniz. Makyaj yapmadan dışarı çıkacağınız zamanlarda bile kaşlarınızı doldurun bakışlarınız inanılmaz değişecek :)

Gelelim nasıl kaş dolduracağımıza iki teknik göstereceğim sizlere

Kaşlarımın normal hali;
Oldukça uzun bir süre kaş farı ve kaş rimeliyle kaşlarımı doldurdum.
Flormar'ın ıslak ve kuru uygulanabilen kaş farını kullandım. Kuru uygulandığında çok hafif gözüksede yine de dolduruyordu ve bunu sabitlemek için essence'nin gel mascara'sını kullandım.

Sonuç;


Saç rengimi koyulaştırdıktan sonra bu far bana az gelmeye başladı. Ve artık daha belirgin kaşlar istediğim için Mac Brow Set aldım bendeki en koyu rengi. ( Ürün incelemesini daha sonra yapacağım ) Ben ek bir şey kullanmadan sadece bunu sürüyorum. Hiç bir şekilde akma yapmıyor tamamen sabitleniyor ve temizleyene kadar çıkmıyor.

Sonuç;Farklı kaş tiplerinde görünümü :)

Ufak bir tüyo :) kaşlarınızı doldurduktan sonra aydınlatıcı yardımı ile çevresini özellikle kaş altını hafifçe aydınlatın kaşlarınızın daha kalkık ve daha belirgin olmasını sağlayacaktır.

Güzellikle kalın :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme