Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

KIKO - LIP PENCİL


Merhaba kızlarr :)

Ülkemizde malesef hala olmayan kiko markasının lip pencilını geçenlerde instagram adresimden paylaşmıştım
hem bu dudak kaleminin rengini göstermek ve yorumlamak hemde dudak kalemini nasıl kullandığımı gösteren bir video yapmak istedim ve bunu yine instagram da paylaştım :)

Hala instagram adresimi takip etmeyenler varsa TIK TIK :)

Kiko'nun 607 numaralı kırmızı dudak kalemine bayıldım kızlar. Bazı dudak kalemleri o kadar sert ki kullanırken resmen dudağınızı kazıyor ama bu öyle değil yumuşacık ve sürüşü çok çok kolay. Ayrıca rengi harika bir kırmızı eğer bir gün karşınıza kiko mağazası çıkarsa muhakkak alın derim :)

Daha önce dudak kalemi nasıl sürülür başlıklı bir yazı yazmıştım detaylı bir şekilde resmini çekmiştim onun linkini aşağıya koyacağım
Şimdide bir video ile nasıl yapıldğını gösteriyorum. Bu benim için bir ilk :) ilk defa bloguma video yüklüyorum eger begenilirse yuklemeye devam edecegım :)
Öncelikle dudağımın üst kısmına tam ortasına işaret koyuyorum ve kenarlarına çerçeve çiziyorum alt dudağımın yine ortasından başlayarak çerçeveyi devam ettiriyorum ortasına rujunuzu da kullanbilirsiniz ama ben bu seferlik kalemin rengini gösterebilmek için dudağımın tamamına kalem sürdüm.
Formul :) Dudak kalemi kullanmak dudaklarınızı daha kalın göstereceği gibi rujunuzdan önce dudaklarınızın tamamına kalem sürüp üstüne ruj kullandığınız da rujunuz daha kalıcı olacaktır :)

Yardımcı linkler :)  http://makyajformulleri.blogspot.com.tr/2014/06/dudak-kalemi-nasl-kullanlr.html  

Güzellikle kalın :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme