Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

MAC STUDIO FINISH CONCEALER


Merhaba kızlarrr :)

Yaz aylarında fondöten kullanmaktan nefret eden ve hatta hiç kullanmayan biri olarak kendime çeki düzen vermek için yaz başında concealer arayışına girmiştim.
Fondötenin kapatıcılığı göz altlarımı kapatmaya yetiyor artı olarak concealer kullanmama gerek kalmıyor ama çıplak tende tabiki kapatıcı kullanmak zorunda kalıyorum :)


İhtiyacıma göre ve gerekli olabileceğini gördüğüm tüm concealer paletlerini aldım sanırım :) Ve sıra Mac Studio Fınısh e gelmisti denemeyi düşündüğüm bir ürün olduğu için hazır concealer açlığım varken bunu da aldım ve çok uzun süredir bu yazıyı yazmadım ki iyice kullanıp sağlıklı sonuçlarla yorum yapabileyim diye.Öncelikle mac studio finish kremsi bir yapıda ve kremi oldukça katı. Katı olması kuru ciltlileri korkutmasın nem veren bir yapısı olduğundan daha fazla kurutmuyor. Yine de emin olmak istiyorsanız nemlendirici krem ve baz ile uygulayın aklınızda soru işareti kalmasın.NW turuncu alttonlular için özellikle göz altı morluklarınız varsa muhakkak bunu tercih etmelisiniz.
NC sarı alttonlular için geçerli ve bu üründe daha çok aydınlatmak için kullanılıyor.

Bendeki rengi NW 20 - SPF 35 içeriyor ben oldukça memnunum. Kapatıcılığı çok çok yüksek, aydınlatıyor. Göz altlarıma ve kaş kemiğime uyguluyorum. Yüzünüzdeki sivilce izlerini, kızarıklıkları da çok başarılı bir şekilde kapatıyor.

Akma yapmadığı için genellikle pudra ile sabitlemeye gerek duymuyorum. Çok uzun süre kalıcılığı var ve göz çevrenizdeki çizgilere diğer conceallara nazaran daha az doluyor yakından çok dikkatli baksanız anca o zaman fark edersiniz. Zaten çizgilere dolmayan concealer henüz üretilmedi :) Bu da aralarındaki en iyisi :)


Concealer ihtiyacınız varsa tavsiye edebileceğim en güzel ürünlerden 1. sırada :)

Güzellikle kalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme