Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

WET N WİRD - IDOLEYES PENCİL


Merhaba kızlarrr :))

Wet N Wird ürünlerine aşık olduğumu benim takip eden herkes biliyor tabikii :) Ne yazık ki bütün gratis şubelerine gelmediği için nerede bu markayı görsem kendimi kaybediyorum :)

İlk görüşte aşık olduğum, bayılarak aldığım daha önce ben bunları neden görmedim diye üzüldüğüm göz kalemlerini tanıtıcam :)


Uzun zamandır göz kalemlerini rafa kaldırmıştım eyeliner veya farları ıslatarak kullanıyordum çok ama bu kalemleri aldıktan sonra sıklıkla kullanacağımı düşünüyorum :)

Makyaj örnekleri ile tanıtmak istedim ama bunun için gün ışığını bekleyemedim hemen ürünü sizlere ürünü tanıtmak için sabırsızlanıyorum :)

Öncelikle ucu çok çok yumuşak bir kalem, göz kalemlerinin sert olmasından her zaman nefret etmişimdir ama resmen göz kapağınızda yağ gibi kayıyor.

Idoleyes pencil - E133-aldımm ve aşıkk oldummmmm :))) Resmen ışığa göre renk değiştiriyor, pembe alt tonlu mor ve mavi renklerini içinde barındıyor. Gözüme gelişi güzel sürdüğüm zaman ışıktan kaynaklı pembe çoğunluktaydı ama ışığı değiştirip ve biraz daha belirginleştirince birazda olsa mor ve lavicert tonlarına dönmeye başlıyor. Gerçekten bayıldım kullanmak için can atıyorum :))
Idoleyes pencil- E134- Bu da ayrı bir güzellikte ilk katta siyah olan kalem ikinci kez sürdüğünüzde lacivert oluyor ve tabiki ışıkta renk değiltiriyor bazen siyah bazen lacivert oluyor.


Keşke yeşil rengini de alsaydım diyorum sanırım idoleyes takımının tamamına sahip olacağım :) Kesinlikle tavsiye ederim kızlar bayılacaksınız :)
Güzellikler dilerim :)İnstagram : makyajformulleri  takip etmeyi unutmayın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme