Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

ALIŞVERİS :)


Merhaba kızlarr :)

İnstagrama alışveriş poşetlerimi koymuştum ve bu mini alışverişimi sizlere göstermek poşetleri hep beraber kurcalamak istedim :)

Arkada duran Mavi poşette bu tshort var :) Rengine vurularak aldım bu ara pembeyi cok seviyorum :) Bedeni Medium.

Havaların soğumasıyla kalın birşeyler almak istedim ve tunikleri cok severim Mango da indirim varken kaçırmak istemedim ve bu ikisini aldım :)
Bedenleri Medium.

Soğuklar iyice bastırdığı zaman Tayt,Ugg ve şal ile kombin yapmayı düşünüyorum :) Günlük hayatta ve kış aylarında rahatlık benim için çok önemli :)


Gratis poşetimde kese ve küçük kutucuklar yer arıyor. Bu kutuları çok seviyorum yuvarlak olanlara krem koymayı şişelere de makyaj çıkarma suyu, lens solüsyonu falan koyuyorum taşınabiliyor ve ufak oldukları için çok rahat ve hafif oluyor.

Victoria's Secret poşetimde 

 Üç çanta bir arada :)

Şeffaf ve en büyük olanı seyehatlerde kullanmayı planlıyorum :)
Diğer ikisini de her gün çantamda bulunduracagım yanımdan 
ayırmayacağım iki canta :) 


Gelelim son poşete :) Sephora alısverisim :)İndirime girmiş olan makyaj temizleme malzemelerini kaçırmak olmazdı değil mi? :)

Batiste Dry Sampuan - Aslında kuru şampuan kullanan biri değilim fakat mevsim değişikliğinden saçlarım çok etkileniyor ve gün içinde sönüyor bunu engellemek saçlarıma hacim katabilmek için kuru şampuanı denemek istedim ve yanımda taşıyabilmek için mini boyunu tercih ettim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme