Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Çantamda Ne Var??


Merhaba kızlarr

Uzun zamandır yapmak istediğim bir çantamda ne var tag'i vardı :) Son bir haftadır aynı çantayı kullandığım için içi en doğal haldeyken bu tagi yapmak istedim:)

Bavul çanta dediğimiz büyük çantalardan. Beymen Collection'dan almıştım.

Tek göz çanta fakat içinde küçük bir cüzdanı var ben bunun içine genellikle anahtarlarımı koyuyorum.Cüzdanım yine Beymen Collectiondan.

Okul dönemi başladığı için kalem kutum hep yanımda :) 
D&R'dan aldığım çok sevdiğim Hello Kitty not defterim asla yanımdan ayırmam. Blog için notlar, yapmam gerekenler,adresler,telefonlar birçok seyin notunu alıyorum.
IPAD'imi de hep yanımda taşıyorum ve çantam bu yüzden daha da ağırlaşıyor :( ama bir çok işimi kolayca hallediyorum.
Telefonumu bu yanında gördüğünüz pembe kılıfa koyup çantaya atıyorum kadınların en büyük sorunu çantada telefon bulmaktır :) Bu sayede kolayca buluyorum :))
Victoria's Secret küçük çantama bozuk para,anahtar,toka, ilaç gibi kolayca ulaşabileceğim şeyleri
 koyuyorum.
Kredi kartım, banka kartımı, okul kimliklerimi cüzdanımda değilde kartvizitlik cüzdanda kullanmayı tercih ediyorum daha kullanışlı oluyor.
Makyaj çantamın içinde makyaj malzemesinden başka herşey var :) Dün içerisinde makyaj tazeleme gereği hiç duymuyorum bunun için fondöten, pudra, allık gibi malzemeler taşımak benim için çok gereksiz oluyor.

Yaz kış yanımdan ayırmadığım yarabandı muhakkak bana lazım oluyor :)
Bvgari'nin parfüm setindeki çanta boy parfüm 
Bu küçük kutunun içine ben bitmek üzere olan kremlerimi veya tester olarak gelen kremlerimi koyuyorum yada kocaman el kremlerini bu kutulara kouyorum yer kaplamıyor kullanışlı oluyor hemde tester ürünleri rahatlıkla kullanabiliyorum. Gratislerden bulabilirsiniz :) Şuan içinde bulunan farmasinin el kremi.
Watsons kuru peçete ve Benri mini boy ıslak mendil
Banat'ın diş fırçası ve diş macunu
Gözlerim miyop olduğu için lens kullanıyorum ve lens kutumu yanımdan ayırmam. Kullananlar bilirki set halinde kutular var içerisinde ayna,lens kabı, solisyon kabı ve lensi kolay almanız için bir cımbız buluyor. Kesinlikle çok kullanışlı. Eczanelerden bulabilirsiniz.
Babylipss olmadan olmaz :) 

Yanımda makyaj malzemesi taşımıyorum fakat o gün sürdüğüm rujuda yanıma almadan çıkmıyorum. Bugun kullandığım ruj Rimmel London Kate03 

Benim çantamda olanlar bunlardı :)

Güzellikle kalın :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme