Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

FARMASİ KOZMETİK


Merhaba kızlarrr :))

Bir kaç gün önce intagram adresimden paylaştığım gibi farmasiden iki güzel kutu geldi :)
Ve hemen gelen bu kutuları incelemek istedim.


Öncelikle bu kocaman büyük kutuyu inceleyelim :)

Farmasi Kozmetik aynı zamada bulasık deterjanı camasır detarjanı gibi ürünlerde satmakta.
Hemde çok uygun fiyata çokta kaliteli bir şekilde :) Ve tüm deterjanları bitkisel ve doğal hammeddeler içermektedir. Farmasi sizi her açıdan düşünüyor :)

MR. WİPES BIO HOME ELDE YIKAMA BULASIK SIVISI
İnanılmaz güzel bir kokusu var. 800ml ve fiyatı çok uygun en güvendiğiniz bulaşık detarjanıyla yarışabilir :) Ve uzun süre kullanacagınıza eminim.


MR. WİPES BIO HOME LEKE ÇIKARTICI - 
Meyve suyu, çikolata gibi lekeleri tek hamlede çıkarıyor. Tüm leke çıkartıcılarında kullanılanılan kimyasal maddeler yerine anti-alerjik doğal esaslı maddeler kullanılıyor. Farmasi sağlığınızı da düşünüyor :)

MR. BIO HOME- BEYAZLAR İÇİN SIVI DETERJAN
İçerisinde hindiztan cevizi, palmiye, patetes, buğdaydan elde edilen hammeddeler bulunmaktadır. Kokusu gerçekten harika arkasında nasıl ve ne kadar kullanacagınıza dair tüm bilgiler yer alıyor. Aynı zamanda düşük dereceli sularda bile rahatlıkla lekeleri çıkartıyor. Yumuşatıcı etkiside oldukça fazla :) 

MR. WİPES ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI-
Alerjik ve hassas ciltler için özel olarak hazırlanmış boya içermeyen çamaşır yumuşatıcısıdır. Gerçekten güzel bir yumuşaklık veriyor ve çamaşırların daha beyaz ve parlak olmasını sağlıyor :)

FARMASİ SAMPUAN - farmasinin saç ürünleri oldukça gelişmiş derecede ve çeşit bol.
Şuan bu gördüğünüz sarımsak ve keratin özlü bir şampuan. Herkesinde bildiği gibi sarımsak saçlara çok çok faydalı üstelik kokusuda oldukça güzel ve kalıcı. 

FARMASİ HAIR MASK- Ben her zaman herkesin bir saç maskesi saç kremi kullanması gerektiğini savunan biriyim. Ve saçlarımın bakımını da çok özen gösteriyorum. Yukarıdaki sampuanın saç maskeside kutunun içerisinden çıkınca gözlerim parladı resmen :) Sarımsak ve keratin özlü bir saç maskesi saçınızı yıkadıktan sonra maskeyi sacınıza sürün ve biraz bekletip durulayın. Ben saçıma sürdüğüm andan itibaren değişimi fark edebildim hic bu kadarını beklemiyordum. 

CUTICLE OİL- Ellerimizi sadece oje sürerek bakımlı gibi göstermek hic doğru değildir. Çünkü oje ve asetonlar içlerinde kimyasal olduğu için zaten tırnaklara zarar vermektedir. Bu ürün tırnak etlerinizi nemli tutmaya ve tırnagı korumaya yarıyor bence cok faydalı ve kesinlikle herkesin kullanması gereken bir ürün. 

FARMASİ ASETON- 


ISIRGAN OTLU DOĞAL SABUN-  Sivilce ve lekelerini yaraların iyileşmeye yardımcı olacağını vaad ediyor. Banyo masajında romatizma ve ağrılı bölgelerde rahatlamaya yardımcı oluyormuş. Daha kullanmadım ama sırf kokusu için bile kullanılabilecek bir sabun :) Hala kapalı olmasına rağmen kokusu çok güzel geliyor. 


Büyük kutunun içindeki tüm ürünler böyleydi :)


Şimdi gelelim küçük kutuya :) 


İki adet diş macunu :) farmasinin diş macunlarının ne kadar iyi olduğunu hep duyuyordum ve deneme sansım olduğu için çok mutluyum.

Biraz önce bahsettiğim sabunun aynısı :)

Yaz aylarında plajlarda kış aylarında da hamamda kullanabileceğim bir peştemel :) rengini çok sevdim!!

Ayrıca bir de ayak bakım peelingi bu ürünü kullanıp hemen yorumlarımı ürün incelemesi yazısıyla yazacagım :) 


Farmasi ailesine katıldığım için çok mutluyum  :)
Farmasi ürünlerine sahip olmak ve tüm olanaklardan faydalanmak istiyorsanız BURADAN üye olabilirsiniz :)


Güzelliklerle kalın :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme