Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

BENEFİT PROFFESİONAL- GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ MAKYAJ BAZI


Merhaba kızlarr :))

Bu yazıyı daha önce yazmam gerekirken bugune kaldı. Zararın neresinden dönersek kardır diyerek bu sayede ürünü iyice kullanmış ve daha iyi gözlem yapmış oldum :)

Benefit Proffesional - Gözenek Küçültücü Baz


Yaş ilerledikçe ve fondöten, pudra gibi malzemeleri sık sık kullandıkça yüzümüzdeki gözenekler büyümeye başlıyor ve durdurulmaz bir hale geliyor.

Üstelik makyaj yapıp cildimizdeki kusurları kapatalım derken kullandığımız fondötenler, allıklar pudralar, bu gözenekleri daha belirgin bir halde gösteriyor ve cildimize daha çok zarar vermiş oluyoruz.

Benefit Proffesional - Bu ürünü cildinizi temizleyin ve makyajdan önce gözeneklerinizin olduğu yere sürün gözle görülür bir küçülme göreceksiniz.

Eğer benim gözeneklerim yok sadece çok iyi bir baz kullanmak istiyorum derseniz yine proffesional'i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Harika bir baz, makyajı çok güzel sabitliyor. Ve yapısına özellikle kokusuna bayılıyorum.


Sephora mağazalarından bulabilirsiniz. Fiyatı 99 TL. Ama fiyat çok fazla ilk başta ürünü demek istiyorum derseniz çanta boylarıda mevcut yanlış hatırlamıyorsam 35 TL gibi bir fiyata almıştım.


Güzellikler dilerim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme