Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

FARMASİ KOZMETİK


Merhaba kızlarr :)

Cumartesi sabahı keyif yaparken farmasi kozmetikten gelen iki güzel paketle günüm daha da güzelleşti :) Ürünleri kurcalamadan olur mu :)

Farmasi kozmetik ürünlerini çok seviyorum, ürünleri ve olanakları harika hemen tanıtım yazısını yazmak istedim :)İlk kutuda İstanbul desenli tabak çıktı :) Boncuk detayları ve galata kulesi çok hoşuma gitti :)


3 Adet ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU

Siyah noktaları ve gözenekleri yok edeceğini cildi kurutmadan temizleyeceğini vaad ediyorum. Kullandığım zaman detaylı yorumlarımı yazacağım.


ALOE VERA NEMLENDİRİCİLİ EL SABUNU

Kokusunu merak ettim ve hemen kokladım harika bir kokusu var :)


M'İLKEY NEMLENDİRİCİLİ EL SABUNU

Sütlü ve ballı nemlendiricili el sabunu bunu da kokusu çok çok güzel hemen banyomdaki yerini aldı ve iki kez kullandım elime sıktığım anda nemlendirici etkisini hissettim. Çok beğendim.

FARMASİ MEN ENERGY 3 İN 1 - 

Erkekler için şampuan, duş jeli , traş losyonu olarak kullanabileceğini bir ürün.AYAK BAKIM SPREYİ- 
Ayak bakımına çok özen gösteriyorum pediküre alışmış bir ayak her daim aynı bakımı ister. Bu ürün ayak kokusunu alacağını vaad ediyor. Ve sıktığım anca çok güzel nemlendirip ferahlattı, İlk izlenimimde ürünü çok sevdim. Yorumlarım daha sonra gelecek :)


HAND CREAM - 
E vitaminli hindistancevizi özlü el kremi. Hoş bir kokusu var kokusu gerçekten saatlerce elimde kaldı nemlendiriciliğini ve elimi yumuşatmasını çok sevdim.


ANGEL PURİTY BODY MIST-
Neroli-limon- freesia özlü kokuyu çok sevdim. Keske elimden gelse de size buradan koklatasabilsem :) Koluma sıktım ve iki kere yıkadığım halde kokusu gün boyu kalıcı kaldı.


MR WIPES BIO HOME- AHŞAP, PARKE VE LAMİNANT TEMİZLEYİCİ

HAPPY FACE POWDER- 
FARMASİ ACCESSORIES-

En büyük süpriz bu oldu anahtarlığımı çok çok sevdim ve hemen yerini aldı :)Farmasi kozmetik temizlik ürünlerini görmek için BURAYA :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme