Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

İLK İZLENİM - Sephora Makyaj Temizleme Set


Merhaba kızlar :)

Geçtiğimiz günler de Sephora mağazası kendi ürünlerinden makyaj temizleme sütü- suyu ve tonik'ini bir set haline getirmiş ve inanılmaz bir indirim yapmıştı :)

Alışveriş yazımda okuyanlar bilir bende hemen bir tane kapmıştım. Denemeyi çok istediğim ancak bir türlü almadığım ürünlerdi. Böyle bir indirimi kaçırmak istemedim hemde ürünlerin küçük boyu deneme ve ürünleri tanıma süreci için ideal olacağından hemen almıştım.

Ürünleri bu yazıyı yayımlamamdan yaklaşık bir saat önce kullandım ve ilk defa kullandım. Bir ilki yaşıyorken ilk izlenim yazısı yazmak istedim ve detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

İlk izlenim yazısı da benim için bir ilk :)

Kutunun arkasında ürünlerin açıklamaları yazıyor.İlk inceleme olarak makyaj temizleme sütünden bahseceğim. Cildinizde ve Göz bölgenizde kullanabiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi ürünü ilk defa açıyorum :)

 
Normal de ben cilt makyajımı temizlemem için makyaj temizleme sütünden aşağıda gördüğüzün 2-3 katını kullanırım ama ilk sefer azıcık almak istedim temizlemeye yetecek mi diye 


VE sonuç aşağıda küçük makyaj temizleme pamuklarından 4 tane kullandım hatta sonuncusu yarım olarak da sayılabilir :) Daha önce kullandığım ürünlerde bu pamukların sayısı daha da fazlaydı. 4 tane pamukla cildimi temizlemek harika bir duyguymuş :) Derinlemesiye bir temizlik yaptı. Yapısını çok sevdim. Krem kıvamında, sıvı değil ve yağlı değil, ayrıca kokusuda çok hoş!Hoş bir görüntü değiş biliyorum ama bizi güzel göstermeye yarımcı ürünler bunlar :)) 

Gelelim göz makyajıma- 

Çift fazlı makyaj temizleme suyu. Suya dayanıklı göz makyajlarını bile çıkartacağını vaad ediyor.
Ürün çift fazlı olduğu için kullanmadan önce iyice çalkalıyorsunuz. 


Bugün çok koyu bir göz makyajı yapmıştım.

Ve gördüğünüz gibi iki gözüme birer tane pamuk yetti ve gözlerime değdirğim an makyajım çözülmeye başlamış ben rimeli kat kat sürdüğüm için kolay kolay çıkmaz ama sadece hafifçe gözlerimi ovarak makyajın tamamını çıkarttım inanılmaz şaşkınım! 

Gördüğünüz gibi iki ürünü de ilk defa açtım

Şişelerin ucu bu şekilde ilk tepkim 'ovv dikkatli dökeyim çok akmasın' oldu ama kapağını öyle güzel yapmışlar ki ürün damla damla geliyor yani fazlaca alıp israf etmeyeceksiniz. 

Son olarak Tonik' ten bahsedeceğim. Normalde tonik kullanmayı pek sevmem çünkü tonikler cildimde gerilmeye neden oluyor bu yüzden tonik yerine gül suyu tercih ediyorum ancak. Denemeden olmazdı. Kokusu çok çok hosuma gitti kokusu için bile alabilirim :) Kullanalı neredeyse bir saat olacak hiç bir şekilde cildimde gerilme yaşamadım ve cildimin neme ihtiyac duydugunu 
düşünmüyorum.

Özetle ben bu ürünleri gerçekten çok sevdim. Bu kadar iyi olduklarını duymuştum ancak bu kadar iyi olduklarını tahmin etmemiştim. 
Tekrar alır mıyım? 
Evet bu ürünler biter bitmez ( çok kısa zamanda bitecektir) hemen büyük boylarını alacağım. 


Güzellikle kalın :)


İnstagram- makyajformulleri


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme