Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

İLK İZLENİM- FARMASİ BB CREAM


Merhaba kızlarr :)

Beni istagramdan takip edenler bilir ki Farmasi markasının elimde bulunan tester ürünlerini deniyorum ve instagram adresimden (makyajformulleri) yorumlarımı paylaşıyorum.
Bugun BB kremini kullanacaktım ve tüm yorumlarımı blogumda da paylaşmak istedim.

Farmasi BB Creamlerinden bir tanesi bu. Hem anti-aging hemde hyaluronic acid içeriyor. BB kremin bir de göz altı kapatıcısı var ama ne yazıkkı o ürün bende olduğu için deneyemedim.


Tester ürünlerinin içinde çok fazla ürün olduğu için ziyan olmasın diye küçük bir kutuya boşalttım. Bu kutuları Gratislerden bulabilirsiniz.


Bu kadar ürünü tüm yüzüme MAC 187 fırçam ile yaydım. Kapatıcılığı oldukça az bir ürün. Bu yüzden beni çok tatmin etmedi. Yapısı ve kokusu hoş, Görünümü bu şekilde. Günlük kullanım için ideal olabilir. Normal bir cilt tipim var gün içerisinde herhangi bir kuruluk yapmadı veya cildim ürünü kusmadı. Hafif bir ürün yüzümde ağırlık hissetmedim ancak daha çok yaz için kullanabileceğim bir ürün. 


Göz altı kapatıcımı uyguladıktan ve kalın yapılı bir pudrayla bu makyajımı tamamladım ve istediğim düzey kapatıcılığa ulaşmış oldum. Güzellikle kalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme