Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

MutlulukFormulleri- Kelimelerin Gücü


Merhabalarrr :)

Mutlulukformulleri postumu tabiki de unutmadım ama Mutlulukformullerini yazarken enerjimin en yüksek olduğu zamanları tercih ediyorum. Çünkü bu yazıyı okuduğunuz zaman ben tüm kelimelerimin içine sevgi, huzur, enerji yüklüyorum ve sizlere öyle sunuyorum.

Kelimelerin gücüne her zaman inanan biri olmuşumdur. Ve yazımın en başında belirmek isterim ki bu yazının devamı gelecek. Bu başlık o kadar geniş kapsamlı ki yavaş yavaş anlatmak istedim.

O zaman başlayalımm :))

Evrende bizim göremediğimiz ses sinyalleri vardır. Bizim ağzımızdan çıkan ses sinyallerini başkası duyduğu zaman ses tınımız o kişiyinin enerjisini etkiliyor. Bu demek oluyor ki bizim yansıttığımız enerji iletişime geçtiğimiz kişiyi ve o kişinin de bizden etkilenmesiyle oluştuğu enerji tekrar bize yansıyor.

Kısaca anlatmak istediğim olay etki- tepki meselesi. Sen karşındakine kötü konuşursan o da seninle kötü konuşur. Dolayısıyla en başta olumsuz olarak etkilenecek olan kişi sensin.

Kelimelerimiz çok önemli. Kelimelerimize yüklediğimiz anlamlar ve enerjiler bizleri çok etkiler.


Şimdi söyleyeceklerimi dikkat edin günlük hayatınızda yaşadığınız olayların kaynağını bulacaksınız.

- Ben buraya bir yazıyı sadece yazıyor olmak için yazsam. Kelimelerimin enerjisiyle siz bunu anlarsınız ve hiç beğenmezsiniz. Böyle yazılarla karşılaşmıyor muyuz hepimiz?

 -  Bir arkadaşınıza çok kızdın ancak  o bunu fark etmedi ve sabah hiç birşey olmamış gibi davranıcaksınız ve onu gördüğünüzde günaydın dediniz. Bu günaydın kelimesinin altında, ima, öfke, kızgınlık ve kırgınlık yatıyorsa bu sizin sesinize yansıyacak ve tüm bu duyguları karşı tarafa geçireceksiniz. 

- Telefonunuz çalıyor ve o an hiç konuşmak istemediğiniz biri arıyor ALO dediğiniz andan itibaren ses tonunuz tüm kelimelerinize yansıyacak ve telefonu kapatırken sinirleriniz bozulmuş olacak. Çünkü verimli bir konuşma geçmeyecek...

- Mesajlaşırken, mesajlaştığınız kişinin sizinle sert konuştuğunu anlayabiliyorsunuz dimi hemde hemen... 

İşte bunların hepsi ve daha fazlası kelimelerin sayesinde oluyor :) Ve sizin kelimelerinize yansıyan enerji dönüp dolaşıp sizi buluyor. 

Ne yapmalıyız?

- İlk önce aynanın karşısına geçin ve kendi kendinize gülümseyerek sohpet edin. Bunu yapmanız size saçma gelmesin herkes kendi kendine sesli bir şekilde düşünür bunu aynanın karşısında yapmanız size sohpet havası verecek hem alışkanlık kazanacaksınız hemde bir süre sonra eğlenceli olacak :) 
Kesinlikle gülümseyin. Çünkü önemli olan gülümsemek, normal bir şekil de konuşurken ve gülümseyerek konuşurken kullandığınız kelimeler çok farklı ve kelimelerin sesinize yansıması da çok çok farklı. Biriyle konuşurken dikkat edin aradaki farkı anlayacaksınız.

- Telefonunuza kızgın bir mesaj mı geldi yine gülümseyerek cevap verin. Kelimeleriniz gülümsemenizi anlatacak.

- Konuşmak istemediğiniz biri tarafından telefonunuz mu çalıyor derin ve nefes alın gülümseyin ve telefonu öyle açın ( dikkat edin dizilerde bile bunu yaparlar ) sesiniz değişecek ve telefonu verimli kapatacaksınız.


Düşüncelerimizi kelimelerle anlattığımızı unutmayalım. Bu yüzden kelimeler çok değerlidir. Kelimeleri doğru şekilde kullanmalısınız. 

Siz gül derseniz kimse size diken dedin demez. Siz bir tek gülden bahsedin karşınızdaki size bir buket gülü anlatacaktır. 

Sevgiyle, mutlulukla kalın :)) 


Mutlulukformulleri çekim yasası için TIK TIK
Mutlulukformulleri için TIK 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme