Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

YVES SAINT LOURENT (YSL) TOUCHE ECLAT


Merhaba kızlarr :)

Benim son zamanlar da çok sevdiğim ve her makyajımda kullandığım bir üründen bahsedeceğin sizlere. Daha önce de instagram üzerinden bu ürün hakkındaki yorumlarımın geleceğini duyurmuştum.

İlk aldığınızda fırçası bembeyaz çıkıyor ve bu sizin ürünü ilk defa kullanacağınızı gösteriyor.

Çok belli olmamış ama bu siyah bölümde numarası yazıyor. Bendeki numarası 2. Bu daha şeftali alt tonlu bir ürün. 1 numarası daha sarı alt tonlular için. 
Bu siyah bölüme basarak ürünü fırçaya getiriyorsunuz. Ve öyle kullanmaya başlıyorsunuz.


Ben göz altı morluklarımı kapatmak, kaşlarımı aydınlatımak, elmacık kemikleri, çene, burun ve dudak çevrelerini aydınlatmak için kullanıyorum. 

Eğer çok fazla göz altı morluklarınız varsa bu ürün size yetmeyebilir kapacılığı az bir ürün. 
Yine de ürünün yapısını ve aydınlığını sevdiyseniz ama göz altlarınızla başa çıkamadıysa güvendiğiniz concealer ile göz altlarınızı kapatabilir ve üzerine uygulayabilirsiniz. ( gece makyajlarımda bu şekilde kullandım)

3 adımda bu ürünün bende nasıl gözüktüğünü gösterdim sizlere. Gördüğünüz gibi göz altlarımı daha aydınlık yapıtı. Sizde benim gibi aydınlık bir cilt seviyorsanız. Bu ürünün koşunuza gideceğine eminim. 
Sabitlemek için her zaman kullandığım pudramı kullanıyorum ve üzerine başka hiç birşey uygulamıyorum. Tüm gün cildimde kalıyor akma ve kuruma yapmıyor.


Küçük bir formul verelim: Eğer sık sık fondöten ve concealer kullanıyorsanız mutlaka cildinizi nemlendirmelisiniz özellikle makyajdan önce. 
Ama benim gibi concealer ve pudra ile günlük makyajınızı tamamlıyorsanız cildinizi nemlendirdikten sonra özellikle göz çevrenize göz kremi uygulamayı unutmayın. Likit ürünlerin cildiniz de kuruması azalıcaktır. 
*MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü saygı ve özlemle anıyoruz...

1881- 193

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme