Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Bir Güzellik Hikayesi İle Röportaj


Herkese merhaba :)

Bugün blogum da Bir Güzellik Hikayesi İnci'yi ağırlıyorum. Kendisinin oldukça geniş kapsamlı bir blogu var. Makyajdan modaya, dekorasyondan sinemaya kadar bir çok alanı işliyor sayfasında. Fikirlerini merakla okuduğum bu sayfanın yaratıcısını tanımak benim için çok güzeldi...
Sorularımı içtenlikle cevapladığı için çok teşekkür ediyorum. Benim cevaplarımı öğrenmek isterseniz sizleri Bir Güzellik Hikayesi'nde bekliyorum :)Bize kısaca kendinden bahseder misin?

Benim adım İnci. 31 yaşındayım ve Bursa’da yaşıyorum. Fizyoterapistim. Evliyim ama henüz anne olmadım.

Bir güzellik hikayesi nasıl doğdu?

Kozmetiğe olan merakım sayesinde önce blogları ve youtube kanalları takip etmeye başladım. Sonrasında ise neden ben de yazmayayım dedim. Aslen Ankaralı olduğum için Bursa’da pek fazla arkadaşım yoktu. Yeni insanlarla tanışmak, onlara ulaşmak da başka bir amacımdı. Pek çok güzel insan tanıdım bu sayede.

İş hayatı arasında blog yazmak seni yoruyor mu?

Yaptığım iş fiziksel olarak yorucu. Akşamları boş zamanlarımda ise yazılarımı hazırlıyorum. Genellikle yazıların fotoğraflarını haftasonu çekiyorum. Blog yazmak beni yormuyor aksine yorgunluğumu alan bir uğraşı benim için.

Blog yazmanın zaman içerisinde sana ne gibi bir faydası oldu?

Bu sayede aynı şehirde yaşadığım ve çok güzel dostluklar kurduğum insanlarla tanıştım. Ayrıca bir şeyler üretmek, insanlarla paylaşmak ve güzel yorumlar almak da beni manevi olarak çok mutlu ediyor.

1 saat için de uzun bir yola çıkacağını öğrendin ve hemen hazırlanman gerekiyor yanına alacağın 3 ürün hangileri olur?

İçerisinde farklı ürünler olan bir palet alırım. Mesela Balm Jovi paleti bu açıdan çok uygun. Her tür makyaj için kombinleyebileceğiniz farlar, allık, aydınlatıcı ve ruj var.
1 tane maskara atarım çantaya.
Fırçalarımın bulunduğu kutuyu da öylece koyarım sanırım.

Doğal makyaj da en önemli ürün sence hangisi/hangileri?

Aslında doğal makyaj adı altında da bir sürü ürün kullanıyoruz. Ben nispeten daha doğal bir makyaj yapmak istediğim zaman gözlerime dokunmasam da, ruj sürmesem de mutlaka allık kullanıyorum.

Blogun da kategorilerin oldukça geniş yazılarını hangi alanda güncelleyeceğine nasıl karar veriyorsun?

Belli bir sıra yok. O an ne yazmak istersem o konuyu ele alıyorum. Bu bazen tv’de gördüğüm bir şey olabiliyor, bazen de dergilerden ilham alıyorum. Severek kullandığım ya da memnun kalmadığım ürünleri anlatıyorum.

Makyaj çantandan asla ayırmayacağın 3 ürün hangileri?

Maskara, lip balm, el kremi


Hangi ünlüye makyaj yapmak istersin?

Bir ünlüye makyaj yapacak kadar başarılı değilim bu konuda ama Hadise’yi seviyorum. Sanırım onunla tanışmak için ona makyaj yapmak isterdim.

2015 yılından beklentilerin neler?

Her yıldan olduğu gibi 2015’den de beklentim öncelikle sağlık, mutluluk ve huzur. Sonrasında ise yapmak istediğim bir yurtdışı turu var. Blogum daha çok kişi tarafından farkedilmesini de çok istiyorum. J
4 yorum:

  1. Beni sayfanda ağırladığın için teşekkür ederim canım. Seninle tanışmaktan büyük keyif aldım.

    YanıtlayınSil
  2. Çok keyifli bir yazı olmuş kızlar <3

    http://guzellikeditoru.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil