Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

FARMASİ ARGAN OİL & SİLK COTTON ŞAMPUAN VE SAÇ MASKESİ


Merhaba kızlarr :))

Son zamanlar da kuru ve yıpranmış saçlar için ne önerebilirsiniz gibi yazılarla yorumlarla karşılaşmaya başladım. Bir zamanlar bende aynı sorundan muzdarip olduğum için sizlere tavsiylerde bulunarak yakın zaman önce gözbebeğim olan şampuan ve maskeden bahsetmek istedim. 

Farmasi Kozmetik Argan yağıve ipek pamuğu eksraktı içeren şampuan ve saç maskesini yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bu iki ürününde sonuna geldim sayılır ve artık doğru yorumlar yapabilecek düzeye geldim ve yazısını yazmaya karar verdim.Yaklaşık 3-4 yıl boyunca saçlarımda hep ombre kullandım. Saçlarım uzadıkça boyanın rengi aktıkça tekrar tekrar ombrelerı tazelettim ve yıllarca çok severek beğenerek kullandım bu süre içersinde saçlarım çok fazla yıprandı sürekli elektriklenmeye başladı buna engel olmak için, fön,saç düzleştiricisi, maşa gibi saç işlemleri yaparak daha da fazla yordum saçlarımı. Bir gün kuaförümün yanlış işlem yapması ile tüm saç rengim gitti ve ben koyu bir renge boyatmak zorunda kaldım. Saçlarım yanmadı ancak o kadar çok yıprandılar ki bende kendisaç rengime boyatarak bir daha boya kullanmamamı sağladım.

Bu işlemi 2014 Mayıs ayında yaptım ve saçlarımı dinlenmeye bıraktım o günden beri hiç bir şekilde saçlarıma ısı deymedi... Bir çok saç maskesi denedim, özel kürler yaptım ama nafile...

Taa ki bu iki mucizeyle karşılaşana kadar ...

Hoş kokulu ve kokusunun kalıcılığı orta düzeyde bir şampuan.
İki ürün de 500ml'dir.
Paraben içermiyor.

Argan yağıve ipek pamuğu eksraktı içeren saçlarımda bir değişiklik yapacağından umutlu değildim kullandıkça ve zaman içerisinde fark ettim ki saçlarımı onarmaya başlamış.


Şampuanımı uyguladıktan sonra ıslak saça makseyi uçlardan köklere doğru masaj yapar gibi uyguluyorum ve 3-5 dk içerisinde duruluyorum.


 • Saçlarımı ilk boyattığım günden beri hiç bu kadar yumuşak olmamışlardı.
 • Saçlarımdaki nem oranı arttı.
 • Daha sağlıklı ve daha canlı gözüküyorlar.
 • Saçlarımı 8 aydır saçımı hiç kestirmemiş olmama rağmen uçlarındaki kırıklıklar yok denecek kadar azaldı. 
 • Saçlarıma hacim kazandırdı.
 • Saçlarımın dökülmesi çok azaldı. 
 • Artık saçlarım eskisi gibi elektriklenmiyor ve saç düzleştiricisine veya fön çektirmeye ihtiyaç duymuyorum.
 • Ve saçlarım hiç bir şekilde ısı yardımı almadan daha kolay şekil alabilir hale geldi bu durum benim için çok çok iyi bir sonuç.


Ben çok memnun kaldım. Tek bir şampuana bağlı kalan bir insan değilimdir. Ancak saçlarımdaki değişimi gördükçe 2 ay boyunca düzenli olarak bu iki ürünü kullandım ve şuanda sonucundan oldukça memnunum. 

Argan Yağlı şampuan ve maskesini bitince alacağım bir de saçlarımın ihtiyacına göre bir de zeytinyağlı şampuan ve maske ikilisini de denemeyi düşünüyorum. 


Argan Yağlı şampuanın aralık ayı katalog fiyatı 16.99 TL
Argan Yağlı saç maskesinin aralık ayı katalof fiyatı 19,99 TLFarmasi Kozmetik Ürünlerine Ulaşmak Ve Danışmanı olmak isterseniz BURADAN kolayca üye olabilir indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sevgilerimle,
Ecem

4 yorum:

 1. Kesinlike, farmasi danışmanı ve kullanıcısı olarak bende aynı fikirdeyim .. İşlem görmüş ve kuru saçlar için inanılmaz bir mucize diyebilirim .

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kesınlıkle oyle guzel yorumunuz ıcın tesekkur ederım :)

   Sil
 2. Hâlâ kullanıyor musunuz memnun musunuz

  YanıtlayınSil
 3. Ablacım Ben o Küçük olandan aldım banyodan sonra sürüyorum kafama tarakla bile tarıyorum 10-15 dk sonra kuruluyorum ilk başta yumuşak oluyor bir kaç saat geçtiği zaman kurulaşıyor bunun nedenını oğrenebilirmiyim ?

  YanıtlayınSil