Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Küçük Formüller - Bebe Yağı


Merhaba sevgili okurlarım,

Benim küçük bir güzellik formülüm var.

Mutlaka bilenleriniz vardır. Tek bir ürünü çok amaçlı kullanabilirsiniz. Bu da bir kanıtı!

Bebe yağı! Sık sık ve farklı amaçlarla kullandığım bir yağ. Anneler bebeklerini bu yağlara emanet ediyor biz neden kendimizi etmeyelim :)

Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için bebe ürünlerinde kullanılan kimyasallar bizim kullandığımız ürünlerin içeriklerinden daha masum oluyor. Evimde küçük bir bebek yok ama ben kendim için çoğu zaman bebek reyonlarında gezerim.

En bilinen ve en kaliteli marka olan  Johnson's Baby Oil kullanıyorum.
Ten, göz,dudak makyajlarınızı temizleyebilirsiniz. Bol su ile yıkamayı unutmayın. Özellikle dudaklarımı bebe yağı ile temizlemeyi çok seviyorum bir yandan da nemlendirici kullanmama gerek kalmıyor )


Bebe yağını duştan çıkınca mutlaka uygulayın. Ciltteki nem oranını en iyi vücut nemlendiricilerinden daha iyi yükseltecektir. Kuru ve hassas ciltlere sahip olan herkese mutlaka bebe yağı öneriyorum sizin çözümünüz bu :)  


Malum yaz geldi güneşlendikten sonra kuruyan cildim için bebe yağı sürüyorum ve aynı şekilde gerilen ve kızaran yüzüm için de bebe yağı kullanıyorum. 


Aynı  zaman da bebe yağını bronzlaştırıcı olarak da kullanabilirsiniz. Cildin nem oranını yükselttiği için güneşlenirken cildi kurutmuyor ve ölü derilerin soyulmasını engelliyor. 


Saçlar için de çok faydalı zarar görmüş saçları onarıyor daha sağlıklı ve bakımlı kırıksız saçlara ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda daha canlı ve ışıltılı saçlara sahip olacaksınız.  
Kullanımını da anlatayım;  
Kuru ve normal saçlarınız varsa saçlarınızın tamamına (dipten uca kadar) yağı uygulayın ve havlu yardımı ile 30 dk bekletin. Eğer yağlı saçlarınız varsa kesinlikle diplere uygulamayın sadece uçlara uygulayın ve 30 dk bekletin ve yıkayın. İşte bu kadar :) Sevgilerimle,
Ecem

Her gün snapchatte neler yaptığımı, nasıl makyaj yaptığımı, bakım ürünlerimi, makyaj ürünlerimi, alışveriş ve vloglarımı görmek için eklemeyi unutmayın (ecemyazicii) 

5 yorum:

  1. Ben de çok severek kullanırım bebe yağını. Özellikle kuru ciltler inanılmaz sevecektir.

    YanıtlayınSil
  2. Ne güzel çok işlevli bir ürün :)

    YanıtlayınSil
  3. Aaaa iste benim olmazsa olmazim, cok güzel anlatmissin bu mucizevi yagi kuzum her cümlene katiliyorum :) hatta bir de dusta kullanmayi dene, nemli cildine uygula, soguk suyla durulan cik. Nemi aninda cilde hapsettigi icin, cilt bütün gün yumusacik oluyor ve o yagli his de olmuyor :)

    YanıtlayınSil