Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

TAM 1 YIL ( 2014-2015 )


Benim sevgili dostlarım,

Tam bir yıldır birilerinin orada olduğunu bilerek bu satırlara bu sayfaya bir şeyler yazıyorum. Öyle güzel bir duygu ki ben buradan yazıyorum sen oradan okuyorsun. 

Öyle heyecanlanarak ve şaşırarak yazıyorum ki bu satırları 365 günü tamamladım bugün nice arkadaşlıklar edinerek, nice yazılar yazarak tam bir yılı doldurdum. Kelimelerim seni bulup yüreğine dokunduysa ne mutlu bana. 

Bir nakış gibi işledim ve bir bebek gibi büyüttüm sayfamı... Usanmadan sıkılmadan emekleyerek başladım yavaş yavaş yürüdüm şimdi koşmaya çalışıyorum.


Bazen aynı satırları 5 kere yazdım ve sildim. İçime sinmedi diye saatlerimi harcadığım yazılarımı yayımlamadığım oldu. Sizlere en doğrusunu en güzelini verebilmek için. Ama hepsi benim için öyle anlamlı deneyimler oldu ki daha da büyüdüm daha da güçlendim ve yenilendim. Güzel yorumlarınızla, güzel sözlerinizle emeklerimin karşılığını hep aldım. 


Ben değil biz olduk bu sayfada... 

Hiç tanımadığım insanlarla güzel arkadaşlıklar kurdum. Beni seven insanlar doğdu. Yazı yazamadım diye bana kızan, beni yolda gördüğünde sarılan :) Kendimi geliştirmem için yardım eden, ilerlediğim fark ettiren kişiler tanıdım. 

Hayatımda iz bırakan bir anı, benimle yaşlanacak, benimle büyüyecek hep yanımda olacak bir defter. İnanılmaz büyük bir sorumluluk, inanılmaz bir bağ... 

Siz benden vazgeçsenizde ben sizlerden vazgeçmeyeceğim...
Hep yazmaya devam edeceğim, gücüm, bilgim, ömrüm yettikçe yazacağım çizeceğim. Sizleri yanımdan ayırmayacağım. 

Yanımda olduğunuz benimle olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler... 

Sizleri çok seviyorum. 

Sevgilerimle
Makyajformulleri - Ecem Yazıcı

12 yorum:

 1. Nice nice yıllara canım yazılarını okumaktan büyük keyif alıyorum aynen devam :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. çok teşkkür ediyorum canım benım destegin için cok sağol :)

   Sil
 2. Canım daha nice yıllara inşallah. Darısı da başıma :)

  YanıtlayınSil
 3. Çok güzel anlatmışsın.. Nice nice yıllara!

  YanıtlayınSil
 4. Kuzum benim blogunun dogum günü kutlu olsun, daha nice yillara! Tek bir fikrin hayat bulmasi ne kadar güzel, ne büyük emektir. Hazirladigin her yazida emegini, özgünlügünü görmemek imkansiz. Oldugun gibi kal, cünkü böyle mükemmelsin. Iyi ki tanimisim seni, güzel kalpli arkadasim. En icten dileklerimle.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yürekli arkadaşım nasıl duygulandım yazını okurken desteğin için ve dostluğun için sonsuz teşekkürler seni iyiki tanımışım :)

   Sil
 5. Canım benim daha nice yıllara inşallah hepimiz için, duygulandım yazını okurken !

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ediyorum canım umarım birlikte nice blog yaşları kutlarız :)

   Sil
 6. Bloğunu yeni keşfettim :) Emek verdiğin bir şeyin büyüyüp gelişmesi ne kadar mutluluk verici öyle değil mi :) Ben de üç buçuk aydır bloğumda yazıyorum ve yazmayı çok seviyorum. Bana da beklerim elifveyasam.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle öyle :) yuvama hoşgeldin umarım sende uzun yıllar burada olursun başarılarının devamını diliyorum ve bloguna hemen geliyorum :)

   Sil