Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

İMAJ İle Saçlarını Yenile / Ukip Kozmetik


Merhaba Sevgili Okurlarım,


Bugün bir çok yazımdan farklı olarak bir markayı detaylı olarak hatırlatmaya ve yaşı küçük okurlarım için de onlar için yeni sayılacak aslında köklü bir markayı tanıtacağım. 

İştahımı kabartan ürünleri ve gelecekte ki projeleriyle beni heyecanlandıran Ukip Kozmetik hakkında sizlerle biraz sohbet etmek istiyorum. Eğer beni snapchat adresimden (ecemyazicii) takip ediyorsanız. Ziyaretini gerçekleştirdiğim İstanbul'daki fabrikasını canlı canlı daha önce görmüşsünüzdür zaten. Sizlere uzun uzun izlettiğim bu kozmetik firmasının bir de yazısını yazarak kalıcı ve detaylı bir şekil de anlatmak istedim. 

Şuanda 20'li yaşlarında bulananlar ve daha büyükler hafızanızı biraz zorlayın mutlaka ama mutlaka İmaj markasını hatırlayacaksınız. Özellikle jöleleri ve Rossmann'larda satılan renkli saç spreyleri ile ses getiren markadan bahsediyorum şimdi hatırladınız mı?Genel olarak şöyle bir Ukip Kozmetik'ten bahsedelim: 

1982 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulmuş, uzmanlık alanı saç kozmetiği olan alanın da lider firmalar arasında yer alan dünyanın dört bir yanına ihracat yapan bir marka. 

Firmanın TUV Cert Belgesi / ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikası bulunmaktadır. Aynı zaman da gerek ABD gerek AB ülkeleri gerekse diğer dünya ülkelerinde hala en etkin çevre yönetim aracı olarak yer alan ÇED raporunu kozmetik sektöründe ilk olarak alan firmadır. 

34 yıl süresinde sektörde en iyiler arasında kalmayı başaran ender firmalardan bir tanesi. Özellikle tesisleri ve ürün içerikleriyle insan ve çevre sağlığına değer veren özelliği ile bir çok firmanın kalite anlayışının da önüne geçerek liderlik bayrağını ellerinden bırakmıyorlar. 

Aynı zamanda bir çok kullanıcının da önem verdiği ve dikkat ettiği gibi 'hayvanlar üzerinde test yapılmıyor'. 

Tüm ciltlere ve saç tiplerine uygun şekilde 'ph' oranları ayarlanıyor. Saçları besleyici vitaminler ile zenginleştirilmiştir.


Şampuanlar ve özellikle bebe ürünleri kesinlikle göz yakmıyor. ( Benim gibi gözleri hassas olanlar için çok önemli bir özellik )  • Bünyelerinde erkekler ve bayanlar için; şampuan ve çeşitleri, saç kremi, saç maskesi, duş jeli, vücut kremi, vücut losyonu, jöle, brillantine, saç spreyleri
  • Erkekler için tıraş kolonyası, after shave balm, tıraş kremi, tıraş köpüğü, 
  • Bayanlar için, renkli saç boyaları, özel bölge temizleyicileri,
  • Bebekler için, anti bacretial el jeli, ıslak bebe havlusu, bebekler için özel formüller ile geliştirilmiş parfümler, bebe şampuanları, bebe yağı,losyonlar, pudraları bulunmaktadır. 


Ve...

Şimdi bahsetmediğim ama çok yakında ses getireceğine inandığım bir ürün daha :)


Ürünlerden haberdar olmak ve detaylı incelemek için aşağıdaki linklere tıklayarak Ukip Kozmetiğe kolayca ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sevgilerimle
Ecem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme