Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti


Herkese merhabalar,

Umarım ki hepiniz muhteşem bir pazar günü geçiyorsunuzdur. Ve eminim ki benim gibi bir çok kişi derinlemesine pazar bakımı yapacak :) Eğer ki hala yapmadıysanız bu yazıyı okumadan yapmayın derim :)

Cilt bakımına makyaj kadar önem veren biri olarak bir süredir içimde bir şüpheyle yaşıyordum. Her akşam en az 15-20 dk ayırarak günlük cilt bakımımı ve her pazar da en az 40 dakikamı ayırarak haftalık cilt bakımımı yapan biri olarak acaba gerçekten cildimi temizleyebiliyor muyum diye düşünüyordum. 

Gratis alışverişim sırasında Profesyonel Yüz Temizleme Seti ile tanıştım ve tanıştığıma ilk kullanımda çok memnun  kaldım. :)


Nivea markasına ait yüz temizleme jeli ve peeling ile beraber bir de yüz temizleme fırçası var. 
İki adet değiştirilebilen ve temizlenebilen başlığı ve pilleri var. 

Her akşam yaptığım cilt bakım rutinimin temizleme aşamasını bitirmeden bu fırçayı kullandım. Ve gördüm ki az da olsa temizleyemediğim makyaj artıkları kalabiliyormuş yüzümde.... Ve bunu bu fırça sayesinde pratik bir şekilde çözümlemek beni çok mutlu etti. 

Nivea'nın ürünlerini uzun zamandır kullanmıyordum temizleme jeli ve peeling  cildimi yumuşacık yaptı ve aydınlattı. 

Fırçanın kullanımı ise; yavaş ve hızlı olmak üzere iki adet hız seçeneği var bence yavaşta kullanmak en güzeli. Yanak bölgesi için 20 alın burun çene bölgesi için toplam 10 saniye kullanılması tavsiye ediliyor. 1 dakika bu fırçayı kullanmanız ideal.  Daha fazla kullandığınız zaman rahatsız olmaya başlıyorsunuz. 

Şuana kadar ikinci defa kullandım ve hiç bir reaksiyon göstermedi cildim. 
Hassas, sivilceli, kuru, açık yaralı ve güneşten zarar görmüş ciltlerin kullanması uygun değildir. Göz çevresinde kullanmamaya lüften özen gösterin. 

Bir çok pahalı markanın piyasaya çıkarmış olduğu temizleme fırçasının aynısı. Çok yüksek miktarda ücretler ödemektense bu seti alabilirsiniz. Ben aldığım için çok memnunum. 

Şuanda haftanın iki günü kullanmayı düşünüyorum. İlerleyen zamanlardaki düşüncelerimi merak ediyorsanız beni snapchat ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Mutlaka oralar da da sık sık bahsedeceğim :)


Instagram- makyajformulleri
snapchat- ecemyazicii 


Sevgilerimle,
Ecem 

3 yorum:

  1. Bende merak ediyorum bu makineleri ama yüzümde dönemsel sivilceler çıktığı için almamalıyım sanırım :/

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. cildinde sivilce olmadıgı zaman kullanabilirsin belki ama yine de tedbirli olmakta fayda var canım :(

      Sil