Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Seyahat Makyaj Çantamı Karıştıralım 2016


Herkese merhaba güzellikler

Yaz bitti ben ancak tatile çıkabiliyorum ve sonunda seyahat makyaj çantamı sizlere sunuyorum J

İlk defa bu kadar az ürünle yola çıkıyorum bu beni ve bavul yükümü hafifletti. Uzak bir yerlere giderken bütün makyaj malzemelerimi yanıma alma ihtiyacı duyuyorum sanki hepsi lazım olacakmış gibi ancak hiç biri de lazım olmuyor JBu sefer bir taşla birkaç kuş vuruyorum ve revulation paletlerimi yanıma alıyorum hem çeşit çeşit renk barındırıyorlar hemde ambalajları o kadar kullanışlı ki neredeyse yer kaplamayacaklar diyebilim. Bu paletler (allık ve far) bana fazlasıyla yeterli olacaklar.

Maybelline color tattoolardan mat krem rengi yanıma alıyorum bunu hem far bazı olarak kullanıyorum hemde göz kapağımı nötrlüyorum bazende direk far olarak sürüp çıkıyorum.

İki adet kapatıcı tercih ediyorum MAC mineralize kapatıcı – göz altlarımı nötrlüyor son zamanlardaki favorim ve ELF All over cover stick- fondöten götürmüyorum yanımda bunun için ihtiyaç halinde bu kapatıcıyı kullanacağım. Olabilecek kusurları örteceğim.

Ve tabiî ki yıllardır benimle bütünleşen MAC Brow set- kaşlarımı dolduruyorum waterproof olduğu içinde doya doya denize ve havuza girerken kullanabilirim.

Elf siyah göz kalemi ve Milani mavi göz kalemi. Makyajıma renk veya keskinlik katmak istersem diye :) 

Mascara olarak maybelline lash sensational kirpikleri tek tek taramasına bayılıyorum J

Ve son olarak olmazsa olmazım MAC soft and gantle ışıl ışıl parlamak için J


Ruj almıyor musun yanına diyebilirsiniz onları da instagram adresimden paylaşacağım takip etmeyi unutmayın ->       makyajformulleri

2 yorum:

  1. Güzel bir yazı olmuş teşekkürler :)

    YanıtlayınSil
  2. paletler seyahatler için çok kullanışlı oluyor gerçekten şimdiden iyi tatiller :)

    YanıtlayınSil