Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Flormar Comfort Zone Koleksiyonu


Herkese merhabalar,
Bu hafta flormar'ın yeni koleksiyonu CONFORT ZONE! ile tanıştım. Ve tek kelime ile BA-YIL-DIM!!!!

Bana gelen kargonun içerisinde çok kullanışlı clutch vardı. Makyaj çantası olarak da kullanabiliriz ama sanırım ben kıyamayacağım sadece clutch olarak kullanacağım çünkü hem çok kullanışlı hem de çok güzel :)

Gönderilen ürünlerin neredeyse hepsini denedim,

ilk başta pudradan başlamak istiyorum bendeki 07 golden neutral rengi. flormarın pudra konusunda bu kadar başırılı olduğunu inanın bilmiyordum. Bir pudranın göz altımı sabitlemesi demek benim için en iyi pudra demektir. Göz altı kapatıcımı tazelemekten nefret ederim 2 gündür bu pudrayla beni tam 11 saat idare etti. kapatıcım çizgilere asla dolmadı, kapatıcım asla gün içerisinde uçmadı rengi de yorgunluğa bağlı olarak azalmadı. yani hayatımın pudrasını buldum :)  

far paleti- 01 nude peaches - 4 adet fardan oluşuyor açık-koyu kahve, somunumsu şeftalimsi krem rengi :) (artık nasıl bir tarifse) ve turuncu. Baz kullanmadan pigmenti biraz az gibi duruyor ki zaten bazsız far kullanımına karşıyım ama baz ile tamamen rengini ve canlılığını veriyor. Hem gece hem gündüz hem doğal hem iddalı makyaklar yapabilirsiniz. Ve benim bu paletle iki adet makyaj örneğimde işte böyle;

 1 makyajım gözlerimi açık kahve rengi ile derinleştirdikten sonra koyu kahve renk ile buğulu smokey eye dediğimiz ağır makyajın daha günlük daha kullanılabilir halini yaptım. Bu makyaj çok kullanışlı her türlü kıyafetle ve makyajla uyumlanabilir.
eyeliner ve kırmızı ruj ile tamamlarsanız çok iddalı makyaj yapmış olursunuz.

nude veya pembe rujlar ile tamamlarsanız tam da jean kombini yapmış olursunuz :)


2. makyajımın tek farkı turuncu rengi kullanmış olmam. açık kahve far ile turuncuyu karıştırdım daha canlı ve aydınlık bir makyaj oluşturmuş oldum. 

Özellikle bu turuncu far'ı renkli gözlüler mutlaka kullanmalı. gözleriniz mavi ise turuncu makyaj çok iddalı olacaktır. 


Farklı bir renk kullandığım için göz altlarıma da kalem niyetine koyu renk farımı kullanmayı da ihmal etmedim. bu sayede buğday tenli olduğum için turuncu bende çiğ durmadı daha tok bakışlara sahip oldum. 

 Ve sıra allıkta 03 coral reach renk. içerisinde minik minik ışıltıları var. fondötenli ciltte uzun süre kalıcı kolay kolay uçmuyor. Ben bu rengi nars orgasım allığa çok benzettim. hatta muadil olarak bile gösterilebilir.  ama benden tavsiye fırçanıza çok dikkali alın çünkü çoooook pigmentli dağıtması zorlaşıyor :)


   


Diğer ürünler ise 02 Silent Pink renginde çok tatlı bir pembe fotoğrafını çektim ancak ışığını beğenmediğim için buraya yüklemiyorum sizi instagram sayfama davet edip orada paylaşacağıma söz veriyorum :)
Ruj kalem formunda olduğu için kullanımı çok kolaydı satin yapısı var ve kurutmuyor. Daha sonra nasıl açacağız kalemi demeyin flormar onu da düşünmüş kalem traş üretimiş :) 
Ayrıca karıştırma fırçası ürünleri çok güzel dağıtıyor ama yanlış anlamayın farı süpürmüyor dağıtıyor bu çok özel bir ayrıntı. Mac karıştırma fırçası almayı düşünüyorken vazgeçtim bu fırça beni yıllarca götürür :) 

Ve tabi ki olmazsa olmaz comfort zone oje hemde tam sonbaharlık bordo :) tabiki onu da instagramda paylaşacağım. 

Yukarıdaki videoyu birkaç gün önce instagram adresimde paylaşmıştım. Herşeyden daha hızlı haberdar olmak için beni oradan takip etmeyi unutmayın :) 


Sevgilerimle,
Ecem

instagram- makyajformulleri 


9 yorum: