Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

RESTOREX SPEED&LONG- ARGAN YAĞI


Herkese merhabalar,

Yeni göz bebeğimden bahsetmek istiyorum. Beni tanıyanlar bilir ki saçlarımda ombre( sarı renk) dolayısıyla saçlarım olması gerektiğinden daha kuru ve daha yıpranmaya meyilli. Saçlarımın ana rengi koyu kestane bu rengi açabilmek için yoğun ve yıpratıcı işlemlerden geçiyor hemde çok uzun zamandır. Yaklaşık 7 yıldır saçlarımda ombre kullanıyorum. Ne kadar yıprandığını siz düşünün. Piyasadaki bir çok şampuan, saç bakım kremi, çeşitli bakım yağları ve argan yağı kullandım. Güçsüzleşen ve yıpranan saçlarımın gücünü arttırabilmek için bunlara ihtiyacım var.

Son olarak restorex argan yağı ile tanıştım. Durulama gerektirmeyen bir bakım yağı. Sadece 2 damla sıkmam yeterki oluyor saçımın tamamı iki damlayla hem istediğim sonuca varıyor hemde daha fazlası fazla geliyor :)Vaadleri;

Saçları uzatmak,
Nemlendirmek,
Güçlendirmek,
Isıl işlemlere karşı korumak,
Yumuşatmak,
Sağlıklı görünmesini sağlamak.
Vaadlerini ele alarak yorumlarımdan bahsetmek istiyorum.

Saçları uzatmak konusu hakkında fazla konuşmaayacağım çünkü; ürün ile birlikteliğimiz daha yeni başlamış bulunuyor.

Bunun dışındaki tüm vaadlerini yeri getiyor. Saçlarımı güçlendirdiğini düşünüyorum. Biraz önce söylediğim gibi saçlarımda çok açık renk boya olduğu için normal saçlara göre daha fazla duştan sonra elektrikleniyor bu sebeple düzleştirmek veya fön çekmek zorunda kalıyorum. Bu da ekstra olarak saçları yıprattığı için daha önceleri işlem sonrasında saçlarımda kopma, yanma, kırılmalar fazlaca gözüme geliyordu. Restorex'i kullanmaya başladığımdan itibaren bunlar %90a kadar azaldı. 

Isıl işlemlerden sonra mutlaka saçlarıma uyguluyorum. Özellikle düzleştiricilerden sonra inanılmaz kuruyor saçlarım hemen uyguluyorum ki beslesin diye işte tam da o sırada saçlarımı nemlendirdiğini ve yumuşacık yaptığını anlıyorum. Eğer sizinde saçlarınızda bu tarz problemler varsa ne demek istediğimi gözle görür ve saçlarınıza dokunarak anlayabilirsiniz. 

Ben nasıl kullanıyorum? 

Duştan çıktıktan sonra saçlarım ıslakken kurutmadan önce,
Isı işlemleri uyguladıktan sonra,

Bu ikisini yapmak yeterli oluyor ama hava değişimlerinden dolayı bu ara saçlarımda ekstra bir kuruluk oluşuyor (zaman zaman) o durumlarda herhangi bir kural gözetmeksizin ihtiyaç duyduğum zaman iki pompa halinde uyguluyorum.

Tavsiye eder miyim?
Kesinlikle ederim :)


Sevgilerimle,
Ecem


ınstagram- makyajformulleri 

4 yorum: