Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

The Balm Mary Lou Minizer ve Cindy Lou Minizer


Herkese merhabalar,
The Balm markası en sevdiğimiz tutkunu olduğumuz bazı ürünleri yüksek fiyatlı olmasına rağmen sık sık indirime girdiği için daha rahat ürünlerine kavuşabiliyoruz. The balm'ın en sevilen ve neredeyse hiç kötü yorum almayan aydınlatıcılarından bahsetmek istiyorum. Daha önce incelemelerini yapmıştım ancak güncellemekte fayda var. Çünkü kalıcı ve devamlılığı olan bir ürün.

Mary Lou Minizer ve Cindy Lou Minizer İki ürünün de yapıları aslında birbirleriyle aynı. Pudra yapılı içerisinde çok doğal ışıltılar bulunduruyor. Kalıcılıkları olukça uzun süreli. Doğru kullanmayı bilirseniz. Çok doğal görüntü elde ediyorsunuz. Eğer ki yanlış kullanırsanız disco topuna dönebilirsiniz. Bir yandan da riskli bir ürün oluyor kendisi. 


Her güzelin bir kusuru vardır derler. Bu aydınlatıcılarında kusurları gördüğünüz gibi tuz buz olması :( ne yazık ki canım gibi baksam da maalesef koruyamadım :( 

Aralarındaki en bariz fark sizinde şuanda gördüğünüz gibi mary lou şampanya, cindy lou pembe alt tonlu olması. Mary lou daha doğal duruyor her tene her makyaja daha çok yakışıyor cindy lou ise içinde barındırdığı pembeliğin yoğunluğundan dolayı daha çok allık gibi duruyor. Ama kesinlikle allık gibi uygulamamanız gerekli. Ben çoğunlukla şampanya tonlarındaki aydınlatıcıları tercih etsem de pembe allık pembe ruj kullandığım zaman veya mürdüm tonlarında göz makyajı yaptığım zaman cindy lou'yu çok yakıştırıyorum. Pembe tonlu olsa da şampanya alt tonlu aydınlatıcı. Piyasadaki bir çok pembe tonlu/beyaz alt tonlu aydınlatıcıdan farklı kılıyor. O yüzden pembe ve katmanları makyajlarda daha doğal duruyor. 

İkisinin de pigmentleri inanılmaz yüksek ufacık dokunuşla büyük fark yaratabilirisiz. 

Sevgilerimle,
Ecem ınstagram- makyajformulleri 


8 yorum: