Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Sleek Hide It Concealer


Herkese merhabalar,

Göz altı morluklarımdan çok şikayetçiyim maalesef ki bunun herhangi bir tedavisi vs yok. Günümün neredeyse 10 saati bilgisayar başında geçiyor, uykusuzluk, yorgunluk derken morlukların daha da arttığını fark ettim ve kullandığım kapatıcıların yetmediğini de fark ettim. Farklı arayışlara girdim haliyle ve sonuç olarak Sleek Hide It Concealer ile tanıştım. Aslında concealer yazıyor ama ben corrector olarak kullanıyorum. Yani kapatıcıdan önce kapatıcı/silici gibi...

Sleek Hide It Concealer SPF 15 içeriyor .  3 farklı rengi var bendeki rengi 2 numara. Gratislerde satılıyor. 


Turuncu renkli concealerlar morlukları yok etmek için kullanır. Bende detaylı olarak gösterebilmek için elime mor renkte bir far sürdüm. 


İkinci adım hide it concealer uygulamasında. Gördüğünüz gibi rengi turuncu ve morluğu nötrleyecek. 


Correrter ı yani sleek hide it concealer'ı elimin üzerinde hiç dağıtmadan kapatıcımı uyguluyorum. Kapatıcımın markasını vermeyeceğim çünkü önemli olan bu yazıca correkterımız.

Kapatıcımı sürdükten sonra ikisini birlikte bir sünger yardımı ile yediriyorum gördüğünüz gibi damarlı ve mor görüntüden eser kalmadı. Üstüne bir de pudra ile sabitlediğim zaman kalıcılığı artıyor, çizgilere dolmuyor. Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Göz altlarımdaki morluk azalmadıkça kullanmaya devam edeceğim. Sizinde böyle bir probleminiz var ise daha sağlıklı görünmek için satın alabilirsiniz. 


Sevgilerimle,
Ecem


ınstagram-> makyajformulleri 


5 yorum:

 1. kapatıcı özelliği iyiymiş Sleek markasına ait hiç bir ürünüm yok ama bu kapatıcı sanırım listeye girebilir :)

  YanıtlayınSil
 2. Özellikle indirimde kacırma derim :)

  YanıtlayınSil
 3. Sorun yaşayan kişiler için cidden başarılı bir ürünmüş, güzel fikir oldu canım teşekkürler.. :)

  YanıtlayınSil
 4. Bende bu ürünü seviyorum teşekkürler :)

  YanıtlayınSil