Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

NYX Matte Finish Fini Mat Spray


Herkese merhabalar,


Makyaj spreylerini sizde benim gibi sevenlerden misiniz?

Bu kez mat bitişli bir sprey denemek ve yorumlamak istedim. Hem de tüm cilt tiplerine rahatça hitap edebilirim.

Nyx ülkemize geldi bazı Boyner mağazalarında hala satışta aynı zaman da kendi mağazaları da mevcut. Online satış ile ürünlere ulaşabilirliği arttırıyor. Oturduğum semtte ve yakın semtlerde nyx mağazası olmadığı için online hizmetini kullanmayı tercih ediyorum.


NYX Matte Finish Fini Mat Spey 


Yağlı citler için makyaj sabitleme özelliği vaad ediyor. Doğru makyajı sabitliyor ve makyajda mat efekt görüntüsü elde ediyorsunuz. Mat yapılı fondötenler kullanmayı sevdiğim için bir de mat sprey denemek istedim. Görüntüsü çok doğal duruyor. Canlı ama mat. Çok taze çok diri...

Bu spreyden sonra allığımın kalıcılık süresi artıyor. Güzel bir özellikten daha bahsedeceğim bu spreyi sıkarken göz makyajınızı akıtmıyor. Yani bazen mascaramdan sonra sprey sıkıyorum bazı bitiş spreyleri mascaramı sulandırıyor ve göz makyajımı göz altı makyajımı bozuyor bunda gerçekten öyle bir durum söz konusu değil.

Islak bitiş sağlayan başka bir spreyi daha var yani o da kuru ciltliler için onu da mutlaka deneyeceğim.

Makyaj Formülü - Yağlı ciltli iseniz makyajdan önce cildinizi spreyle makyaja hazırlayın makyajdan sonra da tekrar uygulayarak makyajın kalıcılığını arttırın. Ayrıca ürünü yanınızda taşıyarak gün içerisinde spreyle makyajı tazeleyebilirsiniz. Cildinizde parlama olduğu zaman iki fıs yeterli olacaktır :)
Kuru ciltler için de - Benim gibi mat efekti seviyorsanız ama biraz daha canlı gözükmek istiyorsanız makyaj spreyinden sonra elmacık kemiklerinize aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. Sevgilerimle,
Ecem 

2 yorum: