Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Flormar Arty Pop Yeni Koleksiyon


Herkese merhabalar,
Gün geçmiyor ki Flormar yeni bir koleksiyon çıkartmasın ve bizi şaşırtmasın. Her koleksiyon bir öncekinden daha mı güzel olur diyorum ve susuyorum :)
Yeni koleksiyon rengarenk, cıvıl cıvıl :)ARTY POP 

iki li farları gördüğünüz gibi bende turuncu ve kahve renkli olanı mevcut bu ikili farlarla çeşit çeşit makyajlar yapabilirsiniz. Hatta aklımda bulunsun bunun yazısını yazalım :) Tabi ki hemen kullandım ve pigmenti inanılmaz iyi buğulu makyaj yapmam 5 dakika sürdü çok çok sevdim. Üstelik kalıcılığına söylenecek söz yok. En kısa zaman da diğer renklerine de bakacağım.  


 Likit Aydınlatıcı- 
Beyaz alt tonlu pembe aydınlatıcı.
Aydınlatıcılara aşık biri olarak en sevdiklerimin arasında bulunuyor artık kendisi. Üstelik uygulaması ve yedirmesi çok kolay. Makyaj süngerinizle bir kaç saniyenizi alıyor.


Makyaj Bazı- Gözenek küçültücü baz. Makyaj altına da tek başına da uygulayabilirsiniz. Jel kıvamında ve yapısı çok hafif. Tek başına uygulandığı zamanda tabaka gibi durmuyor. Fondötenle de çok güzel harmanlanıyor. 

 BB Krem-
Biliyorsunuz ki bb kremlerle aram pek yok. Ama bu BB krem daha önce denediklerim gibi değil. Yapısını çok sevdim incecik ve asla yapış yapış değil.
XL eyeliner pen- Kalem şekildeki eyelinerlar her zaman en kolay kullanılan eyelinerlardır. Bu eyeliner ile düzgün eyeliner çekemeyecek kimse yok bence :)

XL mascara- Plastik yapıda bir fırça olmasına rağmen o kadar farklı bir fırçası var ki sanki kıl yapılıymış gibi güzel dolgunlaştırıyor. 


Ruj- flormarın rujlar zaten çok güzel. 
mavi alt tonlu kırmızısı var tabi ki benim en sevdiğim. Dişleri bembeyaz gösteriyor. 

krem yapılı olduğu için sürmesi çok kolay ve dudakları kurutmuyor. 

Lip gloss - kokusu inanılmaz güzel! Rengi gül kurusu gibi. Krem yapıda ruj bence. Gloss gibi parlamıyor ve normal bir ruj görüntüsü veriyor. Uygulaması zaten çok kolay ve dudağı da kurutmuyor.Ojeler ve bakım yağı- Flormarın ojeleriyle aşk yaşıyorum bilirsiniz. O sebeple onlarla ilgili pek fazla birşey söylemeyeceğim gidin alın ve aldırın :)

Tırnak ve tırnak eti yağı- süngerli bir yağ parmaklarınızı batırıyorsunuz ve sanki 10 saniye önce manikürünüzü yapmışsınız gibi hissediyorsunuz :) öyle güzel ve hızlı etkilisi var. Ayrıca ellerinizi sabunla yıkasanız da en az iki gün bu his geçmiyor.Yeni koleksiyonu çok sevdim. Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı.
Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Gözünüze kestirdiğiniz bir ürün varsa mutlaka bakın derim fiyatlar zaten çok uygun.


Sevgilerimle,
Ecem

Instagram - makyajformulleri
Snapchat- ecemyazicii


1 yorum: