Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Botanical Choice Maskeleri / Çok Uygun Fiyatlı


Herkese merhabalar,
Bu ara maskelere çok takmış durumdayım. Denediğim ürünleri sizlerle paylaşmak istedim.
Botanical Choice markasının bu ürünlerine marketlerden satın alabilirsiniz. Fiyatları hepsinin çok uygun 2.50 TL

Skin Recovery  Red Ginseng Mask-  Kırmızı Ginseng Özlü Maske
İçeriğinde kırmızı ginseng, e vitamini ve kolajen ile cildi canlandırır yorgun ve yıpranmış cildin elastikiyetini arttırır. Cildi nemlendirir ve kurumasını engeller.
Kullanımı -  maskeyi yüzünüze sürüyorsunuz ve 15-20 dk sonra aşağıdan yukarıya doğru çıkartıyorsunuz.
Yorumlarım- maske krem formunda sürdükten sonra herhangi donma veya yapışma yapmıyor belli bir süreden sonra ellerinizle kremi yüzünüzden alıyorsunuz. Krem uzun süre yüzünüzde yoğun bir şekilde durduğu için cilt güzelce nemleniyor ve maske sonrası kuruma yapmıyor.

Skin Softening Yogurt Mask – Yumuşatıcı ve parlaklık verici çilekli yoğurt maskesi

Yoğurt ve çilek özleri ile cilde parlaklık ve yumuşaklık veriyor.
Kullanımı -  maskeyi yüzünüze sürüyorsunuz ve 15-20 dk sonra aşağıdan yukarıya doğru çıkartıyorsunuz.
 Yorumlarım- maskyukarıda anlattığım maske ile aynı yapıda. Kremi uzun süre cildinizde tutuyor ve sonra yıkıyorsunuz. Ciltte anlık bir parlama ve beyazlık söz konusu ama kalıcı ve uzun süre değil.Deep Cleansing Peel – Off Mask-  Salatalık özlü temizleyici ve nem maskesi
Derinlemesine temizlik ve nem sağlar, soyulabilir yapısı vardır.
Kullanım- Yüzünüze yerleştiriyorsunuz kuruyunca soyarak temizliyorsunuz.

Yorumlarım- Soyulabilen maskeleri çok severim. Cildin temizlendiğini düşünüyorum. Kuruma süresi kullanım alanında 15 dk yazıyor ama 30-35 dk sürdüyor. Tam kurumadığı zaman temizlemesi de zorlaşıyor. Sivilceli ve hasas ciltlerin kullanmasını tavsiye etmiyorum çünkü yapısı çok yapışkanlı çıkartırken çok can acıtıyor ve cildi kurutuyor uyguladıktan sonra bol su ile yıkamanız ve bol bol nemlendirmeniz gereklidir. 


Pearl Essence Mask-  İnci Özlü Yüz Maskesi
Uzak doğu kadınlarının güzellik sırrı inci özü gençleştirici ve onarıcı etkisi ile lekeleri temizler gözenekleri küçültür ve kızarıkları giderir.
Kullanım- maskeyi yüzünüze yerleştiriyorsunuz ve 20 dk sonra yavaş hareketler ile yüzünüzden çıkartıyorsunuz.
Yorumlarım- İnanılmaz sevdim. Öncelikle çok ıslak peçete gibi. Islak olduğu içinde soğuk. Ve bu soğuk aynı zamanda yumuşacık ürünü yüzünüzde tutmak inanılmaz rahatlık veriyor. Kendimi masaj salonunda gibi hissettirdi bana J Gözenekleri küçültüyor gözle görülür bir şekilde ertesi gün gözenekler gayet iyi durumda ama maske sonrasındaki 2. Gün biraz daha belirginleşiyor. Kızarıkları ise gerçekten yok ediyor. Alnımda oluşan kızarıkları 20 dakika da yok etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme