Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

VISSMATE Silikonlu Temizleyici/ Makyaj Masamın Temizliği


Herkese merhabalar,

Alışılmışın dışında bir yazı olacak ama çok faydalı olduğunu düşündüğüm bir yazı ile buradayım.
Benim gibi makyaj masanızın üstü sürekli kalabalık ise çok iyi ne çektiğimi sizde bilirsiniz. Gözüm gibi baktığım kullanmaya doyamadığım bir tanecik makyaj malzemelerim sürekli ama sürekli tozlanıyor her iki günde bir malzemelerin tozunu almaktan yorulmuş bir haldeyim. 

Makyaj masamın günlük olarak kullandığım ön kısmı farların, pudraların uçuşmasından daha da kirleniyor. Gün aşırı sürekli temizlik yapıyordum.

Masanın üzerini boşaltıp masa üstünü boş bırakmakta bir işe yaramıyor sürekli makyaj yaptığım için elimin altında bulunması gereken ürünler var. Bunun için de temizlik şart. Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine VISSMATE silikonlu temizleyici ile tanıştım.


Cam, metal ve mobilyaları tek ürünle temizleyebiliyorsunuz. Masmavi mis gibi kokan bu sprey, suyu tozu kiri itiyor, parlaklık veriyor ayrıca tozlanmayı ve su lekelerini geçiktiriyor.
Yok canım dediğinizi duyar gibiyim ama bu yazıyı yazabilmek için gördüğünüz gibi ürünün yarısından fazlasını kullandım.

Ve artık hafta bir kere toz almam yeterli oluyor. Sadece makyaj masası için değil evimin mobilyalarında kullanıyorum. Duşakabin ve su bataryalarında ise asla damla damla leke olmuyor.
İnanılmaz kullanışlı ve bulunmaz bir nimet. Kesinlikle tavsiye ediyorum sizlere eminim ki kullanan herkes memnun kalacaktır. Özellikle çalışan ev hanımları bence önce vissmate sonra  bana çok teşekkür edeceksiniz J

Fiyatını soracak olursanız, sudan ucuz diyebilirim J

Sevgilerimle,

Ecem 

2 yorum:

  1. Zemin beyaz olunca inan hemen kirleniyor :/ ben de bu temizleyiciyi kullanıyorum harika!

    YanıtlayınSil
  2. evet özellikle tozlanan zeminlerde çok işe yarıyor..

    YanıtlayınSil