Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Sleek Aydınlatıcı Palet - Solstice


Herkese merhabalar,

Sayfamın bugün ki konuğu Sleek Aydınlatıcı Palet - Solstice
Genel olarak bahsetmek gerekirse çok severek kullandığım uygun fiyatlı aydınlatıcıların başında yer alıyor. Kalıcılıkları gitmentleri çok çok iyi. Fiyatı da çok uygun. Aydınlatıcı paletinin olması içerisinde 4 farklı rengi bulundurması benim gibi parıldamayı seven makyaj severler için daha da önemli kılıyor. Her makyaja her tene uygun renkleri bir arada görmek oldukça zor. Sleek bu konu da çok başarılı.

Aydınlatıcı paletinin iki çeşiti var bendeki ise solstice bugün bu ürünü ele alacağız ambalajı gold ve aynalı direk al beni diye sizi çağırıyor zaten.  4 farklı rengi var 1 tanesi krem 3 tanesi pudra formunda.


Yavaş yavaş anlatamaya başlıyorum; 

Ecliptic (sol üst) yapısı krem formunda kahverengi gibi dursa da şampanya yansımaları var. Doğru kullanımda ıslak görünümde elde edebilirsiniz. 
Supsolar (sol alt) sarı tonu aydınlatıcı. Pigmentasyonu diğerlerine göre daha az ancak aydınlık bir görüntüsü var. Bu sebeple pigment sorunu da pek yaşamıyorum. 
Hemisphere (sağ üst) Lila tonlarında aydınlatıcı fırınlanmış yapısı sayesinde far olarak da kullanılabilir pembe alt tonlu kişiler için çok uygun tonda aydınlatıcı esmerlerde biraz beyaz kalabilir.
Equinax (sağ alt) biraz bronz biraz turuncu tonlarında fırınlanmış yapısına ait aydınlatıcı. Bronz tende veya esmerlere çok yakışacağını düşünüyorum. Bronz tonlarında dedim ancak bronzer gibi veya allık gibi kullanmayın ışıltısı çok fazla belki allıklarınızın üzerine hafif dokunuşlar yaparak ışıltı katabilirsiniz. 

Ben yukarı da her rengin tek tek yorumlamasını ve tek başına kullanılmasını anlattım ancak sleek her renk için farklı şekilde kullanabileceğimizi düşünmüş gelin bir de bunları inceleyelim

Resim alıntıdır.


Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi;
Ecliptic - krem far kaş altlarına 
Subsolar- burun çerçevelemek için
Hemisphere - elmacık kemilerine
Equinax - dudak üstü için kullanıma uygun görülmüş. 


Yukarıdaki görüntü de aklınızda bulunsun istedim.. 


Makyaj Formülleri- ıslak görünüm isterseniz fırçanızı makyaj sabitleme spreyi ile ıslatıp uygulayabilirisiniz hem daha kalıcı hemde bu sıra moda olan ıslak makyaja kavuşmuş olabilirisniz. Ayrıca, aydınlatıcıları far olarak da kullanmayı deneyin bence çok güzel duruyor :)

Sevgilerimle,
Ecem 3 yorum: