Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

MAC Extra Dimension Allık/ Faux Sure- Cheeky Bits - Sweet For My Sweet - Husted Tone


Herkese merhaba,

Mac allıklarını çok severek kullanıyorum. Genel de mat allıkları tercih ediyordum ancak Mac’in son çıkarttığı extra dimension allık serisi kalbimden vurdu. Çok güzel tonlarının olmasının yanı sıra aydınlatıcı/allık karışımı olması tam da yaz aylarına çok beğenmemi sağladı. Pigmentasyonu öyle güzel ki çok doğal ve canlı bir görünüm kazandırıyor.


FAUX SURE

Seri de en çok tercih edilen tonlardan biri faux sure olmuş. İçerisinde lila yansımalar mevcut Yanakta rose gold duruyor renkli bir dudak nemlendiricisi ile tamamladığınzıda deniz kenarında güneşleniyormuşsun gibi bir etki bırakıyor. Azar azar yanağınıza uygulayın doğallığını kaybetmeden kullanmak çok önemli.

CHEEKY BITS

Tonuna aşık olarak aldım. Yaz ayları için tam da aradığım tondu. Pembe mercan beyaz tende duruşu masumiyeti hatırlatırken bronz tende çok iddalı ama bir o kadar da doğal duracağına eminim.


SWEET FOR MY SWEET

Belli belirsiz altın ışıltıları olan pembe. Dikkatlı kullanılması gerekiyor çünkü çok iddalı şeker kız candy’e dönüşmek istemeyeceğinizi tahmin ediyorum.
HUSTED TONEEn çok ilgi gören allıklar arasında yerini almış durumda. Orta/ koyu tonda sıcak bir şeftali bronzdur. Yüksek pigmentasyonu vardır rengi tamamen opaktır. Kolaylıkla boyutlandırma işlemi yapabilir veya parlak bronz bir allık olarak kullanabilirsiniz. 

1 yorum: