Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Bayram İndirimde Alınması Gereken Wet N Wild Ürünleri


Herkese merhabalar,

Son zamanlarda en çok sevdiğim marka Wet N Wild olmuş olabilir. Aslında zaten her zaman ürünlerini severek kullandım. Fiyat performans bakımından çok çok başarılı bir marka olmakla beraber son zamanlarla koleksiyonuna kattığı yeni ürünleri beni heyecanlandırıyor.

Bu yazımda yeni çıkarttığı ürünlerden çok kısa bahsedeceğim ilerleyen zamanlarda incelemelerini ayrı ayrı yapmayı da ihmal etmeyeceğim. 


MegaGlo Highlighting Powder / Aydınlatıcı Pudra 

Ülkemize sadece iki rengini getirdiler bendeki renk Precious Petals. Kesinlikle alınabilecek en uygun fiyatlı ve en kaliteli aydınlatıcı. İnanılmaz doğal duruyor 9-10 saat yüzünüzden kımıldamıyor üstelik bazı aydınlatıcılarda sim sim durma gibi bir problemle karşılaşıyoruz belirli bir saatten sonra bu üründe asla böyle birşey yaşamadım. Satın aldığım günden beri en çok kullandığım aydınlatıcı diyebilirim. Size bir sır vereyim :) Bazen far olarak da kullanıyorum. İnanılmaz doğal duruyor.PhotoFocus Concealer * Correcteur / Kapatıcı 

Beni bilenler bilir kapatıcıya karşı inanılmaz merakım var. Çünkü göz altı morluklarımdan oldukça şikayetçiyim. Bu yüzden uygun fiyatlı ve yüksek kapatıcılığı olan ürünleri her zaman tercih ediyorum. Asla değiştirmem dediğim kapatıcımın koltuğunu sallamaya başladı. PhotoFocus. Kapatıcılığı gayet ideal. Çizgilere dolmuyor. 9 saate yakın tazeleme gereği hissetmedim.Makyaj Fırçaları 

Wet N Wild'ın yeni çıkarttığı makyaj fırçalarını gördünüz mü bilmiyorum ben gördüğümde şaşkına döndüm ve hepsinden ikişer tane satın aldım :) Düz far fırçası, eyeliner fırçası, fun fırça, pudra fırçası, bir de koleksiyonuma eklemediğim allım fırçası mevcut. Tasarımları inanılmaz tatlı beni cezbeden ilk noktası zaten bu oldu. Hepsinin üzerinde seyahate giderken veya makyaj çantanızda taşırken de kullanabileceğiniz kılıfları bulunuyor. Ve fırça kulları yumuşacık. Hafta sonu satın aldığım için sadece 1 kere yıkadım ve kesinlikle kopma yapmadı. Bu bayram kendimi şımartmak için çok güzel ürünler satın aldım hepsinden ayrı ayrı memnunum Gratis mağazalarına uğradığınız zaman sizde mutlaka bu ürünlere göz atın. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme