Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

BeeBeauty Sun / Ürün İnceleme


Herkese merhabalar,

Hala bunaltıcı sıcaklar devam ederken ağustos ayının tam ortasındayken bu yazı için geç kalmış sayılmadığımı düşünüyorum. Tüm yaz boyunca severek kullandığım 3 güneş ürünün den bahsedeceğim. Hala tatil yapanlara ve yapacak olanlar için ufak bir tavsiye. Mutlaka güneş koruyucu krem sürmeden makyaja başlamayınız.
BeeBeauty SunSPF 30 Yüz ve Dekolte İçin Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Güneş Kremi


Güneş ışınlarına karşı çok duyarlı ve hassas ciltler için yüksek koruma sağlayan güneş kremi.

Yüz ve dekolte bölgesi için uygundur.
Yağlı görünümü azaltarak cilde mat görünüm kazandırır.
UVA/UVB ışınlarına karşı koruyucudur.
Anında koruma ve 24 saat nemlendirme sağlamaktadır.
Suya dayanıklıdır.

Yorumlarım- Genellikle yüz ve boyun bölgemde kullandığım bir ürün oldu. Makyajdan önce nemlendirici yerine kullanıyorum bu sayede hem güneş ışınlarına karşı cildimi koruyorum hem de makyaj öncesi cildimi hazırlamadan yardımcı oluyor. Nemlendirici özelliği benim için çok değerli kuru cilde sahip olduğum için güneş kremleri cildimde daha çok kuruma yapmaktadır. Temmuz ayındaki yoğun sıcaklarda cildim de bozukluklar olmaya başladı kuru olan cildim karmaya döndü ve hayatımda ilk defa karşılaştığım bir durumdu. Elimdeki tüm nemlendirici ve bakım ürünleri de kuru ciltlere uygun olduğu için BeeBeauty Sun matlaştırıcı etkisi ile yağlı görünümü ortadan kaldırdı.  Ve son olarak suya dayanıklı olması da havuz ve deniz tatillerinde çok önemli.


High Protection & Bronzing   Güneş ışılarına karşı duyarlı hassas ve bronzlaşmamış ciltler için yüksek korkuma sağlayan güneş losyonu. Cilt tipine göre bir kaç gün içerisinde cildin bronzlaşmış bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Parlak bir cilt görünümüne yardımcı olur.
UVA/ UVB ışımlarına karşı koruyucudur. 
Anında koruma ve 24 saat nemlendirici.
Suya dayanıklı.

Yorumlarım- Güneş tatilimin ilk günlerinde bu ürünü kullanarak tatile başladım ki akşam eve döndüğümde yoğurt banyosuna gerek kalmasın :) Eğer ilk kez güneşe çıkıyorsanız gerçekten güzel bir koruma sağlıyor ve güneş yanıklarının önüne geçiyor. Açık tenlilerde ve güneşe karşı hassas olanların çok seveceğini düşünüyorum. Kullanmaya başladığım ilk gün rengimin kırıldığını fark ettim hemde sağlıklı bir şekilde daha sonraki günler de bronzlaşmam da yardımcı oldu. 


High Protection Sun Oil Spray 


Çok açık tenli ve güneşe duyarlı hassas ciltler için geliştirilmiş. UVA/UVB ışınlarının yanı sıra kızılötesi ışınlarında vücuda nüfus etmesini engelliyor. Suya dayanıklı ve 24 saat nemlendiriyor. 


Yorumlarım- Cildi asla kurutmuyor güneş banyosu yapmayı seviyorsanız cildiniz mutlaka çok kuruyordur. Bu yağ sayesinde asla cildimde kuruma ile karşılaşmadım. Üstelik yumuşacık yapıyor ve suya girdiğim zaman yağ cildimden ayrışmıyor. Bu benim için çok önemli. Hem havuzu veya denizi kirletmemek için hemde ürün cildimden ayrılmıyor ve suyun içinde de cildimi korumaya devam ediyor. BeeBeauty markasının ürünlerine Gratislerden ulaşabilirsiniz..
Sevgilerimle,
Ecem 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme