Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Wet N Wild MegaGlo Highlighting Powder -Precious Petals


Herkese merhaba, 

Gratis mağazalarına bulabildiğimiz Wet n Wild markasını sevmeyen yoktur herhalde fiyatı ve ürün performansı ile karşılaştırdığımız zaman her konu da çok çok kaliteli bir marka. Ülkemize yeni bir ürün getirdi. Hepimizin çok sevdiği kozmetik ürünü olan Megaglo aydınlatıcı çok sevdim. İki farklı tonda gelen bu aydınlatıcının bendeki rengi Precious Petals
 MegaGlo Highlighting Powder -Precious Petals 

İçerisinde çok belirgin olmasa da makro simler barındırıyor. Şampanya rengi altın yansımalarına gerçekten hayranım. Beyaz veya esmer tenlilere çok yakışacak. Nasıl mı ? Beyaz tenlilerde çok doğal bir görünüm katacağına eminim. Tam bir şampanya rengi ve doğal durması sayesinde sırıtmıyor.
Esmerlerde veya bronz tenlerde ışıltılar patlama yaptığı için ayrı güzellik katıyor.
Ürünle ilgili bazı yorumlar duydum tende öbek öbek/pul pul gözükmesi vb. gibi Ben denediğim ve denettirdiğim kimsede böyle bir problemle karşılaşmadım. Aksine çok güzel ve doğal gözüktüğüne eminim. 


Fondöten veya baz kullanmadan 6-7 saat yüzümde kaldı tabi ki full makyajla daha uzun süre dayanıklı. Sadece fondötensiz kullandığım zaman 6-7 saatten sonra ışıltısı ve pudra görünümü kayboluyor. Yukarıda bahsettiğim makro simlere yerini bırakıyor.

Onun dışında aydınlatıcıları far olarak kullanmayı çok severim hem simli hem günlük bir makyaj yapmak isterseniz mutlaka deneyin far olarak da çok kullanışlı.
Uzun ömürlü bir ürün azar azar kullandığınız için (pigmentli olduğundan dolayı) daha da çok ömrü uzuyor.  Fiyatı 27 TL Gratis indirimlerinde daha da uygun fiyatlı oluyor. Bence en iyi uygun fiyatlı aydınlatıcılardan biri olabilir kendisi J
3 yorum: