Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

NYX HD photogenic concealer


Herkese merhabalar,

Eğer ki beni takip ediyorsanız asla vazgeçemediğim tek kapatıcının NYX HD photogenic concealer olduğunu biliyorsunuzdur. 

Bendeki numarası 04 Beige. Tam anlamıyla cildime uygun. Yapısı çok kalın ama pudralı ürün değil bu sebeple ciltte varla yok arasında kalıyor. 
Göz altı morluğu (benimkiler artık siyahlık), ten rengi eşitsizliği ve kızarıklıkları yok ediyor. Hemde bunu sadece tek bir renk ve tek bir ürün ile yapabiliyorum.

Bu kadar yoğun kapatıcılığa sahip ürünler genellikle pul pul görünüme neden olurlar. Bu üründe asla öyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Üstelik her kullanımdan kısa süre önce göz çevremi ve cildimi nemlendirmiş oluyorum. 

En çok göz altı morluklarımı silmekte kullanıyorum ve tek bir ürünle çözüme ulaştım. Başka kapatıcılar ad mutlaka altına corrector sürmem gerekiyorken sadece NYX HD benim problemimi çözüyor. Üstelik açık renk kullanmama rağmen herhangi bir grileşmede yapmıyor. 

Gelelim kalıcılığına eğer ki sabitlemezseniz yarım gün sabitlerseniz neredeyse tam gün sizi idare edebilir. Ben mutlaka transparan bir pudra ile göz altlarımı sabitliyorum ve tüm gün ortaya çıkabilecek bu problemi ortadan kaldırıyorum :) 

Sevgilerimle,
Ecem 


4 yorum: