Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Maybelline Tatto Brow - Kaş DövmesiHerkese merhabalar,

Maybelline Tatto Brow ile karşınızdayım.

3 güne kadar kalıcı kaş dövmesi  ilk çıktığı zaman alıp hemen deneyenlerden biri oldum.  Kaş makyajına çok önem veren biri olarak makyajı ve yüzdeki ifadeyi tamamlayan bir adım olduğunu düşünüyorum.

Tabii ki de her gün kaş makyajı yapmaktansa kısa süreli ve doğal kaşlarıma zarar vermeden kalıcı bir işlemler yapmayı tercih ediyorum. 

Bu üründe bu işlem için birebir  eyeliner fırçası gibi bir ucu var ve kaşlarınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize ve belirginleştirmenize yardımcı oluyor.
20 dk ile 2 saat arasında beklemeniz öneriliyor. Sürelerini ölçebilmek için 20 dk beklettim kalıcılığı 2 gün sürdü. Kalıcılığından ziyade istediğim renkten bir ton daha açık bir renge ulaşmış oldum.
2-2.30 saat beklediğimde ise koyuluğu çok güzeldi kalıcılığı ise yaklaşık 3 -4 gün sürdü diyebilirim.
Yüzünüzü yıkadıkça ürün su ile temasa geçtikçe çözülmeye başlıyor ve yavaş yavaş rengi açılıyor. Rengin tamamen kaş derisinden ve kaş kıllarından çıkması için 5 gün yeterli. Ancak kolonya veya ıslak mendille de çıkartma işlemini hızlandırabilirsiniz.


Bendeki rengi en açık rengi ülkemizde 3 tane renk bulunuyor. Açık – orta – koyu
Sarışınlar açık rengi kullanmalı ancak en fazla 20 -30 dk tutmalısınız hem kaş renginiz çok fazla dönmesin diye hem de renk kullanıma başladıktan sonra açılma sırasında kahverengiye dönebiliyor farklı bir görüntü oluşmaması için


Son olarak şunu söyleyebilirim ki çok büyük rahatlık. Kullanamaya devam edeceğim bir ürün.


Sevgilerimle,
Ecem

1 yorum: